Pridať inzerát

Inside sales manager

Memmert Central Europe s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho 15, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 490 - 1 800 EUR/mesiacročná lekárska prehliadka 13. plat príspevok do 3. piliera DSS produktový tréning vo výrobnom závode v Nemecku ostatné benefity vyplývajúce z platného Zákonníka práce
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Interný obchodný manažér - Central Europe
Orientačná celková mzda (brutto)
1 490 EUR/mesiac + 13. plat

spol. Memmert je aktívna na Slovensku od roku 2013. Poskytuje predovšetkým technickú podporu svojim obchodným partnerom v Strednej Európe kde sa za 8 rokov transformovala na regionálne business centrum pre spol. Memmert. Od 1.1.2022 úspešne expanduje na územie Balkánu a Baltics

Našim cieľom je excelentná podpora v oblasti zákazníckej podpory dílerskej siete ako aj vnútornej podpory v oblasti IT, financií, marketingových a obchodných služieb na globálnej úrovni. Príď si vyskúšať naše pracovné prostredie a špecializáciu

spol. Memmert Central Europe s.r.o. je regionálnou divíziou výrobného zavodu Memmert so sídlom v meste Buchenbach, Nemecko s ročným obratom 80 miliónov Eur po celom svete

Našou úlohou je vypomáhať existujúcim partnerom a dílerskej sieti presadzovať značku Memmert za účelom sústavného rastu podielu na trhu

vašou úlohou bude :

poskytovať technické poradenstvo partnerom a zákazníkom telefonicky v dennej komunikácii
monitorovať aktivitu konkurencie
vytvárať cenové kalkulácie na existujúci sortiment ako aj na výrobu na zakázku
v komunikácii s nadriadeným vyhodnocovať obrat verzus plánovaný obrat
zúčastňovať sa interných ako aj externých školení a pracovať na vlastnom rozvoji
zapájať sa do práce marketingového tímu
vypomáhať pri riešení reklamácií

naše očakávania

plynulá komunikácia v jazyku anglickom, príp. nemeckom slovom a písmom
znalosť aspoň jedného CE jazyka - srbština, chorvátština príp. bulharčina - nie sú povinné avšak veľkým prínosom
schopnosť pracovať na viacero projektoch naraz
excelentné komunikačné schopnosti
predošlé skúsenosti v predaji sú výhodou
min. bakalársky resp. vysokoškolský diplom v chémii, elektrotechnike, strojárenstve resp. v obdobných vedách prosím uveďte

plat je predmetom dohody a bude priamoúmerný Vašim schopnostiam a hodnotám, ktoré prinesiete do spoločnosti, prosím uveďte svoje predstavy do sprievodného listu

Benefity :

práca v úplne novej kancelárii na Galvaniho 15, Bratislava (areál Avion park)
po jednom úspešne odpracovanom roku
ročná lekárska prehliadka
13. plat
príspevok do tretieho piliera dôchodkovej spoločnosti
produktový tréning vo výrobnom závode v Nemecku
ostatné benefity vyplývajúce z platného Zákonníka práce

prosím predložte svoj štrukturovaný životopis so sprievodným listom v jazyku anglickom resp. nemeckom. Ak toto nie je možné slovenský jazyk bude tiež zobraný do úvahy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, elektrotechnické alebo chemické

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Bulharský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojnícke, elektrotechnické alebo chemické zameranie, servisné oddelenie prípadne zákaznícky servis

Počet rokov praxe

7

ochota zdokonalovať sa vo svojej odbornosti a praxi, dochviľnosť a schopnosť dotiahnuť projekt do zdarilého konca

Memmert je tradičný výrobca viac ako 400 typov klimatických komôr, sušiarní a inkubátorov do priemyslu a zdravotníctva so sídlom v Schwabachu, Nemecko s viac ako 80-ročnou tradíciou. Globálny líder v technológii chladenia za pomoci Peltierovej technológie. www.memmert.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov