Pridať inzerát

Pomocná sila do kuchyne

Meliora s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jurkovičova 27, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3,33 EUR/hod.stravné lístky
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri výrobe pizze. Strúhanie, krájanie surovín, nakladanie pizze. Vhodné aj pre študentky VŠ., popri zamestnaní. Jedná sa o dlhodobú brigádu. Pracovná doba od 09:30 do 15:00, 16:00 do 21:30. V piatok a v sobotu do 22:30 hod. V nedeľu a cez sviatky máme zatvorené.

Príplatky za sobotu, stravné lístky

Práca je vhodná hlavne pre ženy. Ideálne z Nitry-Klokočina. (z dôvodu dochádzania). Prax nie je potrebná, dôležitá je chuť pracovať. Je potrebný zdravotný preukaz, hygienické minimum a hygienické návyky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

prax nie je podmienkou. Stačí mať kladný vzťah k práci v kuchyni

Chuť pracovať, hygienické návyky, dochvíľnosť, flexibilitu.

Výroba a rozvoz pizze, hambáčov a fastfoodu

Adresa spoločnosti

Jurkovičova 27
949 11 Nitra