Česky hovoriaca kolegyňa / kolega na zákaznícky servis ubytovacieho portálu

Megau, s. r. o.

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 800 EUR/mesiacpodľa skúseností a okamžitého prínosu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme česky hovoriacu kolegyňu / kolegu na zákaznícky servis pre ubytovací portál www.MegaUbytko.cz. Na Slovensku sme s portálom www.MegaUbytovanie.sk už takmer 10 rokov líder na trhu. Do 2 rokov chceme byť aj v Česku jednotka na trhu. Ak chceš byť pri tom, určite nám napíš.

Okrem partie skvelých kolegov Ťa u nás čaká:
- telefonická a emailová komunikácia s ubytovateľmi (úpravy cenníkov, popisov, fotografií, objednávanie nových služieb, volanie faktúr...),
- komplexné vypĺňanie prezentácií nových ubytovacích zariadení,
- kontrola a pridávanie obsahovo kvalitných a gramaticky správnych textov o ubytovacích zariadeniach, regiónoch, obciach a atrakciách.

Máme skvelých klientov, ktorí si zaslúžia perfektnú starostlivosť. Preto je potrebné mať príjemný telefonický prejav, prstoklad a výbornú gramatiku.

Ak budeš mať chuť, môžeš pričuchnúť aj k aktivitám, ako sú:
- email marketing, sociálne siete, Google Ads, SEO,
- zadávanie nových funkcií programátorom a ich testovanie,
- riadenie interných kolegov, copywriterov, externých špecialistov,
- nábor a výber nových kolegov do tímu.

Pracujeme priamo v Liptovskom Mikuláši s možnosťou kombinácie práce z kancelárie a práce z domu. Máme kanceláriu blízko STOP SHOPU, kvalitné stoličky, monitory, kávovar, ovocie aj psíka Maxíka :).

Sme finančne zdravá a stabilná firma so srdiečkom, s chuťou byť najlepší vo všetkom, do čoho sa pustíme.

Sme menší tím 10-tich kolegov, ktorý funguje ako švajčiarske hodinky. Sme výborní kolegovia aj kamaráti zároveň. Vládne u nás otvorená a priama komunikácia. Chceme kolegu, ktorý k nám zapadne a budeme mu môcť na 100 % veriť.

Benefity:
- možnosť aktívne ovplyvňovať smerovanie a rast portálov a vidieť tak výsledky svojej práce,
- možnosť sebarealizácie, osobného aj profesijného rastu,
- motivujúce odmeňovanie,
- trinásty plat,
- 20 dní platenej dovolenky ročne,
- mesačný príspevok na stravovanie,
- mesačný príspevok na športové aktivity podľa výberu (posilňovňa, plávanie, zumba...),
- kvartálny firemný teambuilding,
- kvartálny príspevok na zdraviu prospešnú a relaxačnú aktivitu podľa výberu (masáž, wellness, sauna, kryokomora, starostlivosť o pleť, manikúra, pedikúra...),
- ročný príspevok na rekreáciu,
- podpora vzdelávania prostredníctvom kurzov, školení, kníh,
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
- firemný notebook.

Ak sa považuješ za vhodného kandidáta, pošli nám originálny motivačný list aj životopis a určite pripoj svoje pracovné úspechy.

Pozri si, ako fungujú naše portály. Chceme super parťáka a chceme ho na dlho. Tešíme sa na to, čím nás oslovíš.

Bezduchých posielačov emailov s CV-čkom automaticky vyraďujeme z výberového procesu. Ak hľadáš prácu, kde nejako presedíš 8 hodín denne a dostaneš gastráče, tak toto nie je ponuka pre Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ubytovanie, cestovanie, zákaznícka podpora, marketing

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Si človek s príjemnou charizmou, ktorú cítiť v telefonickom aj písomnom prejave?
Nebojíš sa zdvihnúť telefón a k spokojnosti vyriešiť aj náročnejšie situácie s klientom?
Si zodpovedný, organizovaný a dôsledný?
Ovládaš gramatiku na výbornej úrovni?

Hľadáme zodpovedného človeka, ktorý sa nebojí zamakať a posúvať projekt dopredu.

Veríme, že práve Ty nám pomôžeš doplniť tím kolegov tak, aby firma napredovala a udržala si líderskú pozíciu na trhu.

Prečo sa k nám pridať? Už viac ako 9 rokov budujeme úspešný slovenský ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk a český ubytovací portál www.MegaUbytko.cz (plánujeme expanziu na ďalšie zahraničné trhy).

Sme jednotka na trhu v oblasti rekreačného ubytovania na Slovensku a postupne aj v Česku. Spoločne pomáhame ubytovateľom získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania návštevníkom stránky, ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku a v Česku počas svojej dovolenky či pracovnej cesty.

Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu až po inteligentné a intuitívne webové riešenie pre výber a rezerváciu ubytovania.

Hľadáš výzvu? Nechceš sa iba viesť, ale tvoriť a určovať smer a zároveň pracovať na projekte, ktorý má zmysel? Napíš nám a pridaj sa k nám :).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Lužbeťák
E-mail: poslať životopis