Pridať inzerát

Kontrolór Kvality v automobilovom priemysle

MeGa services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 - 1 200 EUR/mesiacRôzne príplatky podľa Zákonníka Práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstupná/výstupná kontrola dielov vo výrobe automobilov

-Ubytovanie zadarmo ( Ubytovňa)
-Strava €3,93/denne
-Odvoz z/do práce zabezpečený, v prípade MHD -preplatené lístky
- Zálohy €60/týždenne
-Pracovná uniforma zabezpečená
-Práca so spoľahlivou a overenou Agentúrou s dlhoročnými skúsenosťami, s ľudským prístupom ku každému zamestnancovi
- V prípade Exekúcii pomôžeme
-Slovenská Pracovná Zmluva( platené odvody do SP & ZP)
- TPP- dovolenky podľa Zákonníka Práce
- Raz za mesiac preplatené cestovné lístky na návštevu RODINY (❗tam aj späť❗)

V prípade uchádzania sa o prácu bez životopisu, poprosím telefónne číslo aby sme Vás mohli kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Ich silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Personálna agentúra pre popredných dodávateľov v automobilovom priemysle a v doprave. Sme spoľahlivou a overenou Agentúrou s dlhoročnými skúsenosťami, s ľudským prístupom ku každému zamestnancovi.