Pridať inzerát

Administratívny pracovník

Medzinárodná Jazyková Agentúra s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mariánske námestie 26, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú brigádu šikovnému a kreatívnemu študentovi alebo študentke VŠ pre zdokonalenie sa a kariérny rast na poli administratívy a servisu zákazníkom. Pôsobíme v oblasti jazykového vzdelávania a jazykových pobytov v zahraničí. Znalosť angličtiny na úrovni B2 je vítaná. Prioritne hľadáme pomoc do Žiliny. Tešíme sa na Teba!

Prostredníctvom tejto brigády nazrieš do rôznych procesov malej firmy, naučíš sa komunikovať so zákazníkom, adminovať web, zdokonalíš sa v exceli, vo worde, nahliadneš do oblasti marketingu, predaja a obchodu. Získaš veľa do života i pre svoju budúcu kariéru.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

priateľský, komunikatívny, spoľahlivý, zodpovedný, učenlivý, kreatívny

Poskytujeme jazykové pobyty v zahraničí pre rôzne vekové kategórie, stredoškolské štúdium v zahraničí, Work and Study programy. Ponúkame jazykové kurzy v Žiline, individuálne a v efektívnych skupinkách do 4 osôb pre dospelých, mládež aj firmy. Jazykové kurzy pre firmy, skype kurzy a podobne. Denné letné jazykovo - zážitkové tábory.