Hľadáme kolegu na prípravu pre oddelenie cateringu - iba v pracovné dni

Medusa

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac1200€ + percentá z tržby až do výšky 400€/mesiac. Uvedená suma je výška základnej mzdy, konečná mzda závisí od seniority a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, ktorá nie je na zmeny a radi niekedy vypnete z rýchleho pracovného tempa?

Hľadáme kolegu na zastrešenie pomocných a prípravných prác na oddelení cateringu s pracovnou dobou od pondelka do piatka.

* kompletný servis cateringu
* zastrešenie, príprava a vynášanie objednaných akcií a následný zvoz po akcii
/príprava miestností, stolov, nastieranie, príprava nápojov a následné stiahnutie akcie a s tým spojené ukončovacie práce/
* servírovanie jedál a nápojov
* manipulácia s ťažšími prepravnými nádobami
* komunikácia so zákazníkom
* aktívny vodič

* zľava vo všetkých reštauráciách skupiny Medusa
* príjemný mladý kolektív
* stabilná práca u NAJ Zamestnávateľa roku 2022
* strava pre zamestnanca zdarma, pitný režim zdarma
* multisport karta
* teambuildingy

Ak Ťa voľná pracovná pozícia oslovila, prosím zašli nám svoj životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného schopného kolegu, ktorý zodpovedne zabezpečí objednané cateringové akcie priamo u nášho zákazníka.
* Vodičský preukaz typu B je PODMIENKOU
* Príjemné a profesionálne vystupovanie je PODMIENKOU
- Do všetkého ho zaučíme a pomôžeme

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.
Hľadáme preto ľudí do nových podnikov, ktoré nastavia ešte vyšší štandard a naďalej budú posúvať úroveň gastra nielen na Slovensku. Naša sieť sa od roku 2003 stala lídrom pre celé odvetvie, čo sa prejavilo aj získaním prestížneho ocenenia Najzamestnávateľ roka 2021 – 1. miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo. Medusa pôsobí na Slovensku, v Čechách a Rakúsku s viac ako 40 prevádzkami ako sú reštaurácie, bary, puby, trattórie, nočné kluby a kantíny. Disponuje aj vlastnou eventovou a cateringovou divíziou, vzdelávacím programom Medusa Academy a lojalitným systémom MedusaCard s viac ako 120.000 členmi.
Otvárame nové podniky a nové stabilné pozície. Poď k nám, tešíme sa na teba.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov