Pridať inzerát

HR- Hrdinský Realizátor recruitingu a projektov

Medusa

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 500 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: od marca 2022, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa pracovať v dynamickom prostredí? Chceš napredovať v HR témach? Vieš multitaskovať? Nebojíš sa riešiť témy či problémy netradičnými spôsobmi? Máš skúsenosti s novými a alternatívnymi zdrojmi kandidátov? Chceš priložiť ruku k dielu a ovplyvňovať smerovanie HR v neustále sa rozrastajúcej spoločnosti?

Práve teraz je tá šanca, nám dať o sebe vedieť!

A na čom budeš pracovať?
- Nábor a výber nových kolegov (všetky náležitosti s tým súvisiace)
- Hľadanie kreatívnych, alternatívnych ciest na inzerovanie pozície
- Spolupráca so školami (Duálne vzdelávanie, prax žiakov na prevádzkach)
- Administratíva (Pracovné zmluvy, dodatky,..)
- Zodpovednosť za interné programy (Odporuč kolegu, správa Multisport agendy)
- Spolupodieľanie sa na realizácii HR marketingu a podporovanie budovania značky zamestnávateľa (Employer branding)
- Rôzne ďalšie HR aktivity

Postupne sa po nadobudnutí skúseností môžeš stať podporou pre managerov našich prevádzok a môžeš prepájať HR s businessom.
Budeš súčasťou projektov ako Budovanie značky zamestnávateľa, Talent Management, Headhunting a rozvoj špecifických pozícií.

- Skutočná možnosť realizácie a implementovania svojich nápadov, možnosť kariérneho postupu.
- Skvelý tím, firemná kultúra rodinnej spoločnosti, preferujeme otvorenú komunikáciu, všetci si TYkáme
- Zázemie v stabilnej gastronomickej spoločnosti - aj počas pandémie máš u nás plnú podporu a istotu vyplývajúcu z práce na trvalý pracovný pomer #podnaistotu do Medusa
- Strava zabezpečená a plne hradená zo strany zamestnávateľa, v kantíne Medusy priamo v budove pracoviska
- Motivačný odporúčací program pre zamestnancov
- Zamestnanecká zľava do prevádzok Medusy
- Multisport karta
- Vzdelávanie a rozvoj v oblasti HR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Máš za sebou aspoň 2 -3 roky na pozícii HR Recruitera / HR Specialist
- Skúsenosť z personálnej agentúry je výhodou
- Vieš, kam chceš posunúť svoju HR kariéru
- Dokážeš si obhájiť svoj názor, ale zároveň pripustíš tímovú diskusiu
- V neposlednom rade si schopný pozerať sa na situácie „out of the box“
- Kľúčové je však stotožnenie sa s kultúrou slobody vs. zodpovednosti
- Empatia, asertivita, dobré komunikačné zručnosti
- Pozitívny prístup
- Dobré organizačné schopnosti a schopnosť multitasking

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.
Hľadáme preto ľudí do nových podnikov, ktoré nastavia ešte vyšší štandard a naďalej budú posúvať úroveň gastra nielen na Slovensku. Naša sieť sa od roku 2003 stala lídrom pre celé odvetvie, čo sa prejavilo aj získaním prestížneho ocenenia Najzamestnávateľ roka 2021 – 1. miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo. Medusa pôsobí na Slovensku, v Čechách a Rakúsku s viac ako 40 prevádzkami ako sú reštaurácie, bary, puby, trattórie, nočné kluby a kantíny. Disponuje aj vlastnou eventovou a cateringovou divíziou, vzdelávacím programom Medusa Academy a lojalitným systémom MedusaCard s viac ako 120.000 členmi.
Otvárame nové podniky a nové stabilné pozície. Poď k nám, tešíme sa na teba.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov