Pridať inzerát

Pokladník, pokladníčka

Medusa

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacMožnosť zárobku až 900€ netto + nástupný bonus 600 eur + pohyblivá zložka + bonusy a príplatky za nočné zmeny, víkendy, sviatky + mesačné odmeny + nadčasy + príspevok na dopravu alebo na ubytovanie
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať s pokladňou a kontakt so zákazníkmi Vás baví?
Pridajte sa do veľkého tímu stabilnej spoločnosti v oblasti gastronómie v Devínskej Novej vsi.
Všetko potrebné Vás naučíme.

Vašou úlohou bude:
- Práca s pokladňou
- Komunikácia so zákazníkom
- Sledovanie doby spotreby na doplnkovom tovare
- Práca na 8 a 12-hodinové zmeny
- Práca vhodná aj pre dôchodcov

- Zázemie v stabilnej najväčšej gastronomickej spoločnosti, jednotke na slovenskom trhu
- Motivačné odmeny
- Bonus za odporuč kolegu
- Nástupný bonus
- Príspevok na dopravu pre všetkých zamestnancov
- Príspevok na dopravu alebo ubytovanie
- Ubytovanie zabezpečené na ubytovni
- Zabezpečená strava a pitný režim
- Kompletné pracovné oblečenie a obuv

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis cez odkaz nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého záujmu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.
Hľadáme preto ľudí do nových podnikov, ktoré nastavia ešte vyšší štandard a naďalej budú posúvať úroveň gastra nielen na Slovensku. Naša sieť sa od roku 2003 stala lídrom pre celé odvetvie, čo sa prejavilo aj získaním prestížneho ocenenia Najzamestnávateľ roka 2021 – 1. miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo. Medusa pôsobí na Slovensku, v Čechách a Rakúsku s viac ako 40 prevádzkami ako sú reštaurácie, bary, puby, trattórie, nočné kluby a kantíny. Disponuje aj vlastnou eventovou a cateringovou divíziou, vzdelávacím programom Medusa Academy a lojalitným systémom MedusaCard s viac ako 120.000 členmi.
Otvárame nové podniky a nové stabilné pozície. Poď k nám, tešíme sa na teba.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov