Pridať inzerát

Manažér prevádzky v stravovaní

Medusa

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie + ďalšie odmeny. Možnosť nástupnej mzdy 1000 eur v čistom.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku závodného stravovania v logistickom parku v Seredi hľadáme kandidáta na pozíciu Manažér prevádzky/ Floor manažér.
Pracovná doba je 8-hodinová/zmenová (denné/nočné zmeny).

Čo Ťa čaká?
- zabezpečovať plynulý chod prevádzky, vedenie tímu cca 20 zamestnancov a plnenie všetkých pracovných úloh pod vedením generálneho manažéra
- zodpovednosť za priebeh inventúr, pokladničnú hotovosť
- vedenie krátkych porád s personálom
- zodpovednosť za sanitáciu, dodržiavanie BOZP, Oop, HACCP
- zastrešovať kontrolu nad dodržiavaním štandardov a vopred stanovených procesov
- evidencia dochádzky, príprava podkladov k spracovaniu miezd
- riešenie zákazníckych podnetov a silná prozákaznícka orientácia
- motivácia tímu a vytváranie pozitívnej atmosféry na pracovisku

Jedinečná možnosť stať sa členom manažmentu úspešnej spoločnosti a pracovať v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie. Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
- Strava a pitný režim je samozrejmosť
- Zamestnanecká karta na zľavy vo všetkých Medusa prevádzkach
- Multisport karta
- Školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania
MEDUSA ACADEMY
- Možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého záujmu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, manažment

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálna 2 ročná skúsenosť s riadením prevádzky/tímu ľudí
- pro-firemná orientácia
- schopnosť motivácie a rozvoja tímu zverených zamestnancov
- zvládanie stresových a náročných situácií
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- flexibilita - práca na zmeny - denné/nočné zmeny

Medusa vznikla v roku 2003 otvorením legendárneho podniku Medusa pod Michalskou bránou. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života v Bratislave a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie prevádzky na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Do jej portfólia patrí napríklad sieť mediteránnych reštaurácií Primi a Kubu, legendárna reštaurácia a bar Rio, trattoria La Pala, sieť pivární Klubovňa, ale aj Áziou inšpirovaný franchise wagamama s dvomi prevádzkami v Bratislave a v nákupnom centre McArthuer Glenn Designer Outle v Parndorfe, v Rakúsku. Na bratislavskej nočnej scéne patria medzi najvychytenejšie hudobný klub Trafo či legendárny rockový Barrock. Na denné business stravovanie v Bratislave je zameraná sieť samoobslužných kantín Presto. V roku 2019 taktiež Medusa otvorila vlastnú centrálnu výrobu a remeselnú pekáreň a cukráreň Crustino. Najvýznamnejšou prevádzkou v Prahe je Epic, najmodernejší nočný klub v úplnom centre Prahy, ktorý sa nachádza na ulici Revoluční na 3 podzemných podlažiach. Spoločnosť je tiež exkluzívnym dodávateľom závodného stravovania pre fabriky Volkswagen Slovakia a.s., pre logistické centrum Amazon v Seredi. Cateringové a eventové služby zabezpečuje Medusa vlastnou eventovou a cateringovou divíziou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1.400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Rakúsku, v siedmich mestách. Medzi významné projekty patrí jej vlastný vzdelávací program a systém Medusa Academy a vlastný lojalitný systém MedusaCard s viac ako 120 000 členmi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov