Pridať inzerát

Foodrunner / pomocný čašník

Medusa

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiac+ percentá z tringeltov, Finálna mzda bude závisieť od prevádzky
  • Termín nástupu: Dohodou/ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich prevádzok v Bratislave hľadáme šikovných ľudí, ktorí chcú vkročiť do sveta gastronómie.
Kedže dopĺňame stavy na viacerých prevádzkach, môžeš nám dať vedieť, o ktorú prevádzku by si mal záujem. Vieme poskytnúť možnosť vybrať si:
- obľúbenú lokalitu - Staré mesto, Ružinov, Petržalka, Karlovka, Aupark, Eurovea, Bory
- obľúbený koncept kuchyne - slovenská, mediteránska, talianska, argentínska, japonská

Skúsenosti z gastronómie sú výhodou, no radi ťa zaučíme a všetko potrebné vysvetlíme.

Ako foodrunner/drinkrunner by si mal/a:
- vynášať objednávky z kuchyne/z baru na stoly zákazníkom
- poznať produkty v jedálnom lístku
- mať pozitívny prístup k zákazníkom a úsmev na tvári :)

- Zázemie v stabilnej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu (aj počas Covid) #podnaistotu do Medusa
- Strava zabezpečená na pracovisku
- Osobnostný a profesijný rozvoj v oblasti gastronómie
- Možnosť kariérneho rastu a posun v rámci našich prevádzok a rôznych konceptov aj v zahraničí
- Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody ako napr. zamestnanecká zľava 30% v rámci našich prevádzok, karta Multisport, ...

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zasielajte svoje životopisy cez odkaz nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- dôslednosť a precíznosť,
- komunikatívne a príjemné vystupovanie.

Medusa vznikla v roku 2003 otvorením legendárneho podniku Medusa pod Michalskou bránou. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života v Bratislave a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie prevádzky na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Do jej portfólia patrí napríklad sieť mediteránnych reštaurácií Primi a Kubu, legendárna reštaurácia a bar Rio, trattoria La Pala, sieť pivární Klubovňa, ale aj Áziou inšpirovaný franchise wagamama s dvomi prevádzkami v Bratislave a v nákupnom centre McArthuer Glenn Designer Outle v Parndorfe, v Rakúsku. Na bratislavskej nočnej scéne patria medzi najvychytenejšie hudobný klub Trafo či legendárny rockový Barrock. Na denné business stravovanie v Bratislave je zameraná sieť samoobslužných kantín Presto. V roku 2019 taktiež Medusa otvorila vlastnú centrálnu výrobu a remeselnú pekáreň a cukráreň Crustino. Najvýznamnejšou prevádzkou v Prahe je Epic, najmodernejší nočný klub v úplnom centre Prahy, ktorý sa nachádza na ulici Revoluční na 3 podzemných podlažiach. Spoločnosť je tiež exkluzívnym dodávateľom závodného stravovania pre fabriky Volkswagen Slovakia a.s., pre logistické centrum Amazon v Seredi. Cateringové a eventové služby zabezpečuje Medusa vlastnou eventovou a cateringovou divíziou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1.400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Rakúsku, v siedmich mestách. Medzi významné projekty patrí jej vlastný vzdelávací program a systém Medusa Academy a vlastný lojalitný systém MedusaCard s viac ako 120 000 členmi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDUSA GROUP, s.r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava