Pridať inzerát

Čašník/čka v Starom meste- Barrock

Medusa

  • Miesto práce: Barrock - member of Medusa, Sedlárska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 EUR/mesiacMotivačná mzda základ fix + tipsy (závisí od tvojej šikovnosti, ale keďže je to bar v Starom meste, tak sa o tringelty nemusíš báť, mesačne si vieš zarobiť aj 400-600€ navyše)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád nočný život a atmosféru neviazanej zábavy? Chceš zažiť skutočné "peklo" rockového podniku? Barrock hľadá čašníka/čku!
Čo bude náplňou tvojej práce?
- obsluhovanie našich zákazníkov
- prijímanie objednávok
- servírovanie a vydávanie nápojov
- účtovanie hostí
- práce počas otvárania a zatvárania prevádzky
- dodržiavanie všeobecných štandardov a pravidiel prevádzok Medusa

Pracovať budeš 4 dni v týždni (45-50 hodín) v rôznych časových kombináciách (streda - sobota):
- podľa zadelenia 17:00/20:00 - 5:00

Ponúkame Ti zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Dobré platové podmienky, možnosť realizácie, kariérneho rastu, vzdelávanie, firemné akcie a benefity, samozrejme stravu, profesionálne výhody ako zamestnaneckú zľavu na prevádzkach či Multisport kartu.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár/čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívne a príjemné vystupovanie
- pro-zákaznícka orientácia
- zodpovednosť a flexibilita
- schopnosť spraviť z práce zábavu :)

Medusa vznikla v roku 2003 otvorením legendárneho podniku Medusa pod Michalskou bránou. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života v Bratislave a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie prevádzky na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Do jej portfólia patrí napríklad sieť mediteránnych reštaurácií Primi a Kubu, legendárna reštaurácia a bar Rio, trattoria La Pala, sieť pivární Klubovňa, ale aj Áziou inšpirovaný franchise wagamama s dvomi prevádzkami v Bratislave a v nákupnom centre McArthuer Glenn Designer Outle v Parndorfe, v Rakúsku. Na bratislavskej nočnej scéne patria medzi najvychytenejšie hudobný klub Trafo či legendárny rockový Barrock. Na denné business stravovanie v Bratislave aj Prahe je zameraná sieť samoobslužných kantín Presto. V roku 2019 taktiež Medusa otvorila vlastnú centrálnu výrobu a remeselnú pekáreň a cukráreň Crustino. Najvýznamnejšou prevádzkou v Prahe je Epic, najmodernejší nočný klub v úplnom centre Prahy, ktorý sa nachádza na ulici Revoluční na 3 podzemných podlažiach. Spoločnosť je tiež exkluzívnym dodávateľom závodného stravovania pre fabriky Volkswagen Slovakia a.s., pre logistické centrum Amazon v Seredi či pre Jaguar Land Rover pri Nitre. Cateringové a eventové služby zabezpečuje Medusa vlastnou eventovou a cateringovou divíziou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1.400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Rakúsku, v siedmich mestách. Medzi významné projekty patrí jej vlastný vzdelávací program a systém Medusa Academy a vlastný lojalitný systém MedusaCard s viac ako 120 000 členmi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDUSA GROUP, s.r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava