Pridať inzerát

Senior HR Business Partner (Team leader)

Medusa

  • Miesto práce: Pradiareň 1900, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiac( V závislosti od Tvojich skúseností )
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medusa verí, že gastro má budúcnosť. Hľadáme preto ľudí do nových podnikov, ktoré nastavia ešte vyšší štandard a naďalej budú posúvať úroveň gastra nielen na Slovensku. Naša sieť sa od roku 2003 stala lídrom pre celé odvetvie, čo sa prejavilo aj získaním prestížneho ocenenia Najzamestnávateľ roka 2021 – 1. miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo.

SI TO TY?
• budeš koordinovať tím 4 kolegýň, s ktorými budeš taktiež spolupracovať na rôznych HR projektoch
• máš skúsenosť s navrhovaním stratégie a cieľov za oblasť recruitingu, rozvoja, nových projektov, HR admin-u
• v oblasti recruitingu nemáš problém supportovať pri obsadzovaní manažérskych a office pozícií
• nebojíš sa HR operatívy
• téma employer brandingu Ti je blízka a chceš na nej aktívne pracovať v spolupráci s oddelením marketingu
• si zorientovaný v téme zamestnávania ľudí z 3. krajín
• budeš sa rád podieľať na zastrešovaní organizácie firemných eventov
• a to najdôležitejšie, miluješ dobré jedlo, kvalitnú kávu a máš zmysel pre humor – inak by si to tu s nami nezvládol (a ani my s tebou )

ČO OD NÁS MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ?
• skvelý tím celého officu, s ktorým budeš denne prichádzať do kontaktu
• nové unikátne kancelárie v budove Pradiarne 1900, s ľahkou dostupnosťou zo všetkých smerov
• máš u nás plnú podporu v sebarealizácii a inovatívnych nápadoch
• employee card - zamestnanecká zľava do všetkých našich reštaurácií
• možnosť využitia MULTISPORT karty
• máš možnosť profesionálneho rastu – rôzne školenia, workshopy
• pitný režim, kvalitná káva a ovocie k dispozícii pre všetkých zamestnancov
• pravidelné teambuildingové aktivity

MÁME O TEBA ZÁUJEM, takže :
• ak sa presťahuješ kvôli našej pracovnej pozícii do Bratislavy, ponúkame nadštandardný príspevok na ubytovanie vo výške 600€, prípadne pre Teba vieme zabezpečiť ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- máš za sebou aspoň 5 rokov na pozícii HR BP
- skúsenosť z personálnej agentúry je výhodou
- dokážeš si obhájiť svoj názor, ale zároveň pripustíš tímovú diskusiu
- v neposlednom rade si schopný pozerať na na situácie out of the box

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.
Hľadáme preto ľudí do nových podnikov, ktoré nastavia ešte vyšší štandard a naďalej budú posúvať úroveň gastra nielen na Slovensku. Naša sieť sa od roku 2003 stala lídrom pre celé odvetvie, čo sa prejavilo aj získaním prestížneho ocenenia Najzamestnávateľ roka 2021 – 1. miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo. Medusa pôsobí na Slovensku, v Čechách a Rakúsku s viac ako 40 prevádzkami ako sú reštaurácie, bary, puby, trattórie, nočné kluby a kantíny. Disponuje aj vlastnou eventovou a cateringovou divíziou, vzdelávacím programom Medusa Academy a lojalitným systémom MedusaCard s viac ako 120.000 členmi.
Otvárame nové podniky a nové stabilné pozície. Poď k nám, tešíme sa na teba.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov