Obchodný zástupca pre traumatologické implantáty/inštrumentár (inštrumentárka)

MedSynthesis s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ Kvartálne finančné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie je podmienkou predchádzajúce zamestnanie vykonávané na pozícii medicínsky reprezentant.

Dôležitá je prax inštrumentára/inštrumentárky

Vhodný kandidát by mal byť spoľahlivý, schopný pracovať samostatne a mal by mať chuť vzdelávať sa.

Hľadáme uchádzača z NITRIANSKEHO KRAJA, ktorý bude reprezentovať našu spoločnosť na celom Slovensku.

Neváhajte a pošlite nám svoj životopis s FOTOGRAFIOU. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Náplň práce
- prezentácie traumatologických produktov pre lekárov - špecialistov, ich podpora
- zaškolovanie počas operácií, návšteva zákazníkov

Hľadáme do svojho tímu:
- rozumného a prijemného kandidáta;
- náročného na seba aj ostatných;
- toho, kto vie, ako analyzovať a robiť správne závery;
- kto má rýchlu reakciu, vie sa vzdelávať a má zmysel pre humor;

Príprava, podpora a adaptácia nového zamestnanca.
Kvalitné pracovné podmienky (komfortné služobné auto, počítač, telefón, príjemné prostredie v kancelárii);
Motivácia a stimulácia vývoja; profesionálne školenia.
Vynikajúce platobné podmienky
Priateľský personál.

Rok 2020 nám ukázal nové možnosti a pomohol realizovať naše predstavy:

1. Na trh sme uviedli nové produkty, ktoré sa úspešne predávajú na slovenskom trhu.
2. Rozšírili sme náš trh do zahraničia.
3. Sme exkluzívnym dodávateľom pre nové značky medicínskych produktov známych po celom svete.
4. Spustili sme tlačové reklamné kampane, reklamu cez internet...

A čo je však najdôležitejšie, že toto všetko bolo možné dosiahnuť len vďaka nášmu harmonickému a priateľskému tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vítané je vzdelanie inštrumentár, prípadne biomedicínske inžinierstvo.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívny prístup k práci, ambiciózny, sebaistý, túžba po vývoji a vyššom zárobku.
Vie reagovať na námietky ako profesionálny predajca.
Zrozumiteľné a odborné vyjadrovanie sa, pozitívne naladenie a dobré argumentačné schopnosti. Nielen počúva, ale aj pochopí zákazníka, zlepší náladu zákazníka.
Vie podať správne argumenty a vie nastoliť dôveru zákazníka.

Stop-list: nepríjemný pocit pri ponúkaní tovaru zákazníkom, agresivita, klamlivé vystupovanie, neochota mať čiastočný % príjem v závislosti od predaja (čas adaptácie zabezpečujeme).

Spoločnosť MedSynthesis sa zaviazala k trvalému partnerstvu so svojimi zákazníkmi založenom na vzájomnom rešpekte a dôvere.

Naši zákazníci sa spoliehajú na nás, na kvalitu našich produktov a služieb. Robíme všetko preto, aby sme vyhoveli našim zákazníkom a aby nám zákazníci dôverovali.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov