Pridať inzerát

Account Manager - Morava a východní Čechy

Medline Assembly Slovakia s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 EUR/měsícPlat se může zvýšit v závislosti na zkušenostech a schopnostech uchazeče. Kromě základního měsíčního platu je k dispozici atraktivní roční cílový bonus, který je vyplácen čtvrtletně.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úkolem Account Manažera je zvyšovat objem prodeje respiračních výrobků Hudson RCI® od společnosti Teleflex stejně jako široký sortiment výrobků Medline.

Činnosti a odpovědnosti:

- Navrhuje a realizuje prodejní strategie pro růst nových a stávajících obchodů
- Podílí se na řízení stávajícího portfolia Teleflex Hudson Respiratory
- Provádí průzkum potenciálních zákazníků a aktivně se podílí na získávání nových zákazníků
- Vypracovává obchodní plán k dosažení cílů
- Řídí veřejná výběrová řízení a cenové nabídky ve spolupráci s týmem řízení zákaznických služeb a výběrových řízení a produktovými divizemi
- Podílí se na zavádění nových produktů a řešení
- Podporuje realizaci marketingové strategie v regionu
- Zajišťuje správné a aktuální předpovědi prodeje
- Aktivně předkládá produktovým divizím návrhy na zlepšení
- Získává informace o konkurenčních produktech
- Organizuje sympozia, konference a regionální výstavy za účelem propagace výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně 3-5 let zkušeností na pozici account manažera nebo obchodního zástupce ve zdravotnictví je podmínkou.
- Schopnost rychle navazovat vztahy s klíčovými lidmi jak interně, tak externě.
- Znalost rozhodovacích procesů v nemocnici
- Silná touha po výsledcích - motivace vysokými odměnami
- Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Plynulá znalost angličtiny a místního jazyka

Medline Assembly Slovakia je výrobným závodom v divízii jednorázových chirurgických setov (SPT- Sterile Procedure Tray), založeným v roku 2015 v Bánovciach nad Bebravou. Vzhľadom na veľký úspech v Európe a neutíchajúci dopyt po chirurgických setoch, sa spoločnosť Medline rozhodla postaviť úplne nový, moderný výrobný závod v Partizánskom, ktorý sa spustil do prevádzky začiatkom roka 2022. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba jednorázových chirurgických setov určených pre trh Európskej únie. Pripojte sa k nášmu skvelému tímu profesionálov a podieľajte sa spolu s nami na vysoko kvalitnej starostlivosti o pacientov v celej Európe.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců