Pridať inzerát

Vedúci Zmeny vo výrobe (dvojzmenná prevádzka)

Medline Assembly Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malobielická, Partizánske-Malé Bielice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde sa naviac pripočítava mesačný bonus a príspevok na dopravu.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovať výrobu na oddelení podľa plánu stanoveného oddelením plánovania a podľa stratégie stanovenej manažmentom, aby sa dosiahli ciele z hľadiska produktivity
- Kontrolovať a riadiť priebeh výrobných operácii
- Predvídať a riadiť rôzne výrobné problémy na danej zmene
- Viesť a koordinovať podriadených zamestnancov prideleného oddelenia tak, aby sa dosahovali stanovené ciele spoločnosti
- Koordinovať výrobný proces a predvídať možné následky v nadväznosti na nasledujúcu zmenu
- Pravidelne informovať manažéra výroby o priebehu výrobného procesu
- Sledovať a hlásiť dohodnuté ukazovatele
- Oznamovať nedostatky prípadne vzniknuté problémy na pracovisku nadriadenému a podporovať ho pri ich odstránení
- Spolupracovať s nadriadeným a inými oddeleniami pri koordinácii a zabezpečení plynulého chodu výroby
- Riadiť školenie nových operátorov a celoročne sledovať školenie všetkých zamestnancov na príslušnej zmene
- Zabezpečiť dodržiavanie interných postupov a pravidiel bezpečnosti na dosiahnutie stanovených cieľov

- práca v dvojzmennej prevádzke
- ročná odmena za dochádzku
- firemné akcie, permanentky na športové aktivity a iné benefity
- extra platené voľno nad rámec zákona
- mladá, perspektívna, rozvíjajúca sa spoločnosť
- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti v zdravotníckom sektore
- čerstvé ovocie, káva zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- minimálne 2-ročná skúsenosť na podobnej pozícií vo výrobnej spoločnosti
- skúsenosť s vedením tímu 30 a viac zamestnancov
- znalosť angličtiny veľkou výhodou
- IT znalosť: Microsoft WS,Office, Outlook
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita, tímový hráč, schopnosť viesť a motivovať tím
- znalosť 5S, lean management výhodou

Uprednostňovať budeme kandidátov so znalosťou anglického jazyka. Ďakujeme za pochopenie.

Medline Assembly Slovakia je výrobným závodom v divízii jednorázových chirurgických setov (SPT- Sterile Procedure Tray), založeným v roku 2015 v Bánovciach nad Bebravou. Vzhľadom na veľký úspech v Európe a neutíchajúci dopyt po chirurgických setoch, sa spoločnosť Medline rozhodla postaviť úplne nový, moderný výrobný závod v Partizánskom, ktorý sa spustil do prevádzky začiatkom roka 2022. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba jednorázových chirurgických setov určených pre trh Európskej únie. Pripojte sa k nášmu skvelému tímu profesionálov a podieľajte sa spolu s nami na vysoko kvalitnej starostlivosti o pacientov v celej Európe.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov