Pridať inzerát

Supply Chain Technician

Medline Assembly Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacMzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a kompetencií kandidáta. K základnej mesačnej mzde sa naviac pripočítava mesačný bonus a príspevok na dopravu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto nová pozícia bude zabezpečovať plynulé Supply Chain procesy podporujúce projekt nášho nového závodu v Malých Bieliciach v Partizánskom.
Zameria sa na:
- Výrobu presúvaných zásob výrobkov
- Ďalšie plánovacie činnosti počas fázy validácie v novom závode
- Komplexné riadenie dopravy počas fázy overovania a prechodu
- Analýzu a koordináciu zásobovania (z externého skladu do súčasného závodu v Bánovciach nad Bebravou, neskôr priamo zo súčasného závodu do nového ako aj z externého skladu do nového závodu)
- Testovanie konfigurácie ERP systému (PRMS) a podporu "go live" fázy
- Zabezpečenie ďalších prebiehajúcich / plánovaných projektov
- Back up plánovania výroby

- flexibilná pracovná doba
- možnosť práce z Home office po dohode
- firemné akcie
- permanentky na športové aktivity a iné
- káva a ovocie k dispozícii zdarma
- extra platené voľno nad rámec zákona
- práca v mladej, perspektívnej a rozvíjajúcej sa nadnárodnej spoločnosti v Healthcare odvetví
- práca v jednozmennej prevádzke

V prípade záujmu nám zašlite svoju žiadosť a životopis v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM JAZYKU na emailovú adresu kariera@medline.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť anglického jazyka B2 level
- IT zručnosti : znalosť ERP/IT systému a softvéru Microsoft Office (Excel, Power query, Access Database)
- 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii
- Komunikačné zručnosti a tímová práca na interakciu s ostatnými členmi tímu
- Organizačné schopnosti, proaktívnosť a iniciatívnosť
- Orientácia na detail s dobrým logickým myslením

PRIDAJ SA K SPOLOČNOSTI PLNEJ MOŽNOSTÍ
Zvoľ si trh ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI: Medline je popredná spoločnosť na trhu poskytujúca zdravotnú starostlivosť, zaviazaná pomáhať jej poskytovateľom a odovzdávať excelentnú zdravotnú starostlivosť.
Zvoľ si GLOBÁLNU spoločnosť: Medline pôsobí v rámci celej Európy so zamestnancami, ktorí pochádzajú z celého sveta. Máme radi skutočne globálne a multikultúrne prostredie.
Zvoľ si spoločnosť, kde oceňujeme ODHODLANIE A TVRDÚ PRÁCU: Dávame jasné ciele a žiadame zamestnancov prevziať osobnú zodpovednosť k ich dosiahnutiu. Rozoznávame úspech, výsledky a tímovú prácu.
Zvoľ si spoločnosť s FINANČNOU SILOU: Medline je rodinná spoločnosť s 52 rokmi nepretržitého rastu. Finančnú silu, Medline neustále investuje naspäť o nášho podnikania.
Zvoľ si byť a konať ako PODNIKOVÝ OBČAN: Medline je dobrý podnikový občan. Vyhodnocujeme náš dopad na životné prostredie aspoločnosť spoločne s každým prijatým rozhodnutím. Medline zohráva aktívnu úlohu v našich miestnych komunitách a povzbudzujeme našich zamestnancov k podpore charitatívnych aktivít, na ktorých im záleží.
O MEDLINE
Spoločnosť Medline, založená v roku 1910 v Chicagu, vyrástla od malého výrobcu chirurgických plášťov a uniforiem k prosperujúcej globálnej zdravotníckej spoločnosti vďaka našim odhodlaným ľuďom, podnikateľskému duchu a čestným hodnotám. 52 rokov po sebe idúceho ročného rastu viedli v roku 2017 k predajom vo výške viac ako 11 biliónov dolárov celosvetovo a k prúdu nových produktov a služieb. Medline má najvyšší podiel na trhu vo viac ako tucte hlavných kategórií zdravotníckych výrobkov po celom svete s pôsobnosťou v 16 európskych krajinách.Spoločnosť rýchlo rastie a investuje do výrobných a distribučných zariadení, ako aj do svojich ľudí.
NAŠA MISIA
Poskytovať kvalitné zdravotnícke výrobky s pridanou hodnotou poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a koncovým používateľom, zlepšovať starostlivosť o pacientov a zvyšovať kvalitu života ľudí.
NAŠE HODNOTY
Sme zaviazaní našim zákazníkom, našim kolegom a našim komunitám.
Sme otvorení novým nápadom, obojstrannej komunikácii a spochybňovaniu status quo.
Neustále sa snažíme zlepšovať našu kvalitu, služby a výsledky a robiť to s integritou.
Sme odhodlaní robiť všetko pre našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medline Assembly Slovakia sro
957 01 Bánovce nad Bebravou

Kontakt