Pridať inzerát

Operátor výroby betónových škridiel

Mediterran Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacstravné lístky, výkonnostná odmena, variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: Nástup ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby:
- Obsluhovanie strojných zariadení na výrobu betónových škridiel
- Zabezpečenie základnej údržby a opravy
- Vykonávanie ďalších pomocných prác súvisiacich so zabezpečením výroby (udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke a pod.)
- Vykonáva obsluhu zariadenia a sleduje jeho správny chod a opotrebovanie dielov
- Nastavuje parametre na stroji podľa návodu,
- Pracuje podľa pridelenej výrobnej dokumentácie v požadovanej kvalite a čase,
- Kontroluje vstupný materiál podľa kontrolného plánu.

- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- istota dlhodobej práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti výhodou ale nie podmienkou

Výhodou je platný preukaz VZV

Spoločnosť Mediterran Slovakia s.r.o. vyrába a distribuje betónové škridly a príslušenstvo pre vytvorenie strešného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov