Pridať inzerát

Technik vo farmaceutickej výrobe

MediPharm a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lipany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacod 750 eur/mesiac + prémie
  • Termín nástupu: 1.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spoluzodpovedá za bezporuchový chod strojných zariadení
• operatívna a preventívna údržba
• opravy a nastavenie strojných zariadení (odstraňuje poruchy)
• práca v aseptickej výrobe injekcií
• výroba a dodávka technologických médií
• obsluha výrobných a baliacich zariadení
• zaznamenávanie vykonaných činností
• práca v dvojzmennej prevádzke - 8 hodinové zmeny
• manipulácia s ťažšími bremenami
• pracovná pohotovosť

Príplatky za noc, sobotu, nedeľu, sviatok, pohotovosť podľa Zákonníka práce
Stravné lístky
Práca v čistých a klimatizovaných priestoroch
Lekárska prehliadka raz ročne

Výberové konanie sa uskutoční na základe žiadosti so životopisom. Vybraných uchádzačov budeme informovať o termíne pohovoru. Zaslaním životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo, chémia, farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s údržbou strojov a zariadení

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 21, 22 výhodou
dobrý zdravotný stav a vyhovujúci lekársky posudok pre výkon práce

Zmluvná výroba liekov pre európskych dodávateľov na farmaceutický trh

Adresa spoločnosti

Kpt. Nálepku 637/2
08271 Lipany