Pridať inzerát

Lekár špecialista - pediater, neurológ, ortopéd

MEDIFORM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cintorínska, Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacUvedená výška mzdy platí pre plný úväzok pre lekára špecialistu.
  • Termín nástupu: 01.07.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie a zabezpečenie komplexnej odbornej starostlivosti v odbore.
Samostatné vykonávanie diagnostickej a liečebnej činnosti v príslušnom odbore .

- Plný úväzok
- Príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- Možnosť služobného bytu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pediatria, neurológia, ortopédia

Prijmeme lekára -špecialistu v odboroch pediatria, neurológia, ortopédia .

MEDIFORM, s.r.o., Nová Baňa - poskytovateľ zdravotnej starostlivosti so špecializáciami vnútorné lekárstvo, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, všeobecné lekárstvo, oftalmológia, otorinolaryngológia, chirurgia, pediatria, rádiológia , pracovisko spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov