Pridať inzerát

Nočný recepčný - od 800€ mesačne v čistom

Medical Wellness Hotel Máj ***+, Espa Line, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hotel Maj, Hlboká, Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900 € je základná nástupná mzda. Vyššia mzda môže byť dohodnutá s ohľadom na prax a znalosti uchádzača pri osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: júl - august 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ubytovanie hostí a poskytovanie komplexných informácií o hoteli.
- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie.
- Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí.
- Kontrola zoznamu príchodov a odchodov.
- Komunikácia s hosťom, poskytovanie informácií, predaj produktov a tovarov hosťom.

Odpovieme každému uchádzačovi. Na osobný pohovor zavoláme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na miesto nočného recepčného vieme nového kolegu aj zaučiť. Máme záujem o niekoho, kto hľadá prácu na dlhé obdobie. Dôležité je mať chuť učiť sa, byť milý k hosťom a vedieť dobre pracovať s počítačom.

Medical Wellness Hotel Máj ***+ poskytuje cez 50 druhov liečebno-relaxačných procedúr, pod dohľadom doktora v odbore Fyzioterapia, balneoterapia a liečebná rehabilitácia. Našim cieľom je poskytovať wellness a liečebné pobyty a plniť očakávania hostí. Hlavnú skupinu hostí tvoria najmä seniori, ktorí navštevujú hotel Máj opakovane a radi sa do hotela Máj vracajú na pobyt.

Hotel sa nachádza v oddychovej časti Sĺňava mesta Piešťany. Má kapacitu 51 izieb.
Pre ubytovaných hostí je k dispozícii profesionálna starostlivosť s rodinnou atmosférou.

Hotel Máj, to je starostlivosť o Vás, vždy s láskou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Espa Line, spol. s r.o.
Hlboká 49
92101 Piešťany