Pridať inzerát

Verejný zdravotník

Medical Care, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacplus variabilná zložka
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie úloh v oblasti PZS (pracovná zdravotná služba), dohľad nad pracovnými podmienkami
• vypracovanie posudkov o riziku
• hodnotenie zdravotných rizík a kategorizácia prác z hľadiska zdravotných rizík
• previerky pracovných priestorov a prostredia vo vzťahu k práci a posúdenie pracovných podmienok, navrhovanie opatrení
• orientačné merania faktorov pracovného prostredia
• vypracovanie prevádzkových poriadkov z hľadiska ochrany a podpory zdravia zamestnancov a ďalšej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejný zdravotník

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Medical Care,s.r.o. je poskytovateľom služieb vychádzajúcich z platnej legislatívy pôsobiaci na celom Slovensku. Na základe oprávnení poskytuje pre klienta komplex služieb pomocou odborne spôsobilých zamestnancov. Pre podnikateľov, ktorí zamestnávajú zamestnancov, zabezpečujeme Pracovnú zdravotnú službu, Bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci , Požiarnu ochranu a vypracovanie Správnej výrobnej a hygienickej praxe (HACCP) .