Pridať inzerát

Copywriter

MEDIATEL spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/NS (normostrana - 1800 znakov s medzerami)
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a spoľahlivého copywritera na živnosť/dohodu na externú spoluprácu a prácu na diaľku. Činnosť copywritera zahŕňa písanie tematických, gramaticky správnych a obsahovo zaujímavých článkov na témy z rôznych odvetví. Sme online marketingová agentúra, ktorá zastrešuje malých i stredných podnikateľov takmer z každej oblasti, preto uvítame flexibilitu, kreativitu a schopnosť prispôsobiť a vynájsť sa pri každej téme.

Typy textov, ktoré bude úspešný uchádzač zabezpečovať, sú:

- texty pre webové stránky klientov
- blogy pre klientov z oblasti ich pôsobenia
- interné blogy z oblasti online marketingu
- SEO články pre klientov z oblasti ich pôsobenia
- produktové články so zameraním na SEO
- popisy produktov a služieb našich klientov

Ponúkame:
• práca v stabilnom tíme
• stabilná práca na základe zmluvy
• príležitosť získať odborné skúsenosti a znalosti v oblasti SEO

Uzavretie inzerátu a vyhodnotenie všetkých životopisov bude do 30.06.2022. Vybraní uchádzači, ktorí postúpia, budú pozvaní na online pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

• zručnosti v písaní veľmi dobrých faktických a jazykových textov na akúkoľvek tému
• kreativita, radosť z písania a tvorenie zrozumiteľných viet
• perfektná znalosť gramatiky a štylistiky
• vynikajúca vynaliezavosť v písaní
• schopnosť vyhľadávať podrobné informácie
• vysoká úroveň komunikačných schopností
• záväzok plniť pridelené úlohy

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 25-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou poprednej digitálnej a mediálnej skupiny CSGroup.pl. Sme certifikovaným premier partnerom spoločnosti Google.

V súčasnosti Mediatel zamestnáva približne 70 zamestnancov na plný úväzok a vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Ponúkame komplexné marketingové služby. Dostaneme vás do sveta internetu - Googlu, Facebooku, jednoducho všade tam, kde sú vaši potencionálni zákazníci, popri tom ale nezabúdame ani na printovú reklamu, ktorá stále žije. Spravíme pre vás nový web, postaráme sa o SEO optimalizáciu, zviditeľníme váš biznis pomocou PPC reklamy cez Google AdWords a Facebook Ads, založíme vám a postaráme sa o vašu Facebook Fanpage. Sme Premier Google Partner, natočíme pre vás video spot alebo virtuálnu prehliadku vašich obchodných priestorov. Ako jediný na Slovensku ponúkame SuperProfil MediatelYext, kde z jedného miesta spravujte všetky dáta o vašej firme. S nami jednoducho získavate všetky marketingové služby v jednom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov