Obchodný zástupca/zástupkyňa pre Bratislavský, Žilinský a Košický kraj

MEDIATEL spol. s r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: FIX + provízie vo výške 1000 - 2500 eur mesačne
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžite po flexibilnej pracovnej dobe, chcete si sami manažovať svoj čas a je pre vás dôležité ovplyvniť výšku svojej odmeny? Ak sledujete novinky v marketingu a nie je vám cudzí svet internetu, ste presne človek, akého hľadáme.

Náplň práce našich kandidátov:
- zodpovednosť za výsledky a reportovanie firme,
- konzultácie a poradenstvo v oblasti internetového marketingu,
- príprava predajných ponúk a prezentácií,
- vedenie obchodných prípadov,
- starostlivosť o zákazníkov,
- vyjednávanie podmienok predaja a spolupráce,
- vyhľadávanie obchodných príležitostí v B2B,
- aktívne získavanie zákazníkov v rámci B2B segmentu,
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou:

- zaškolenie do online marketingu,
- práca v regióne bydliska a okolia,
- možnosť rastu,
- flexibilné manažovanie času a obchodných stretnutí,
- možnosť technickej podpory (PC/telefón predmet dohody),
- možnosť využívať firemné auto (predmet dohody),
- možnosť využívať kancelárske priestory zdarma v lokalitách, kde sú kancelárie spoločnosti,
- teambuildingové aktivity,
- spolupráca s výrobným tímom a pravidelné zaškoľovanie.

Sme spoločnosť, ktorá zabezpečuje marketing firmám na Slovensku so zahraničným kapitálom. Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí sú dobrými obchodníkmi, majú skúsenosti z priameho predaja, chcú sa učiť a získavať nové vedomosti v oblasti online a podieľať sa na našom rýchlom raste. Vedomosti z oblasti marketingu či online marketingu sú výhodou, ale nie podmienkou. Uchádzača, ktorého si vyberieme, radi vyškolíme. Tí najlepší sú motivovaní a vedia sa pochváliť výsledkami svojej práce. Hľadáme ľudí, ktorých tímová práca nabíja energiou, ktorí vytvárajú pozitívnu atmosféru, sú optimistickí a chcú dosahovať ciele.

Vítaná je aj externá spolupráca, spolupráca s s. r. o. alebo spolupráca na mandátnu zmluvu. Prácu je možné vykonávať aj ako vedľajší pracovný pomer popri hlavnom zamestnaní.

V každom uchádzačovi sa snažíme objaviť individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Nezávislosť pri vedení obchodného rozhovoru a praktické znalosti predajných techník
• Schopnosť nadviazať vzťahy a vyjednávať s klientmi
• Pozitívny prístup a odhodlanie pri dosahovaní stanovených cieľov
• Dobrá organizácia práce a istota v akcii
• Otvorenosť v komunikácii a ľahké nadväzovanie kontaktov
• Skúsenosti s jednaním s klientmi zo sektoru B2B
• Skúsenosti s predajom obchodných služieb

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 25-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou poprednej digitálnej a mediálnej skupiny CSGroup.pl. Sme certifikovaným premier partnerom spoločnosti Google.

V súčasnosti Mediatel zamestnáva približne 70 zamestnancov na plný úväzok a vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Ponúkame komplexné marketingové služby. Dostaneme vás do sveta internetu - Googlu, Facebooku, jednoducho všade tam, kde sú vaši potencionálni zákazníci, popri tom ale nezabúdame ani na printovú reklamu, ktorá stále žije. Spravíme pre vás nový web, postaráme sa o SEO optimalizáciu, zviditeľníme váš biznis pomocou PPC reklamy cez Google AdWords a Facebook Ads, založíme vám a postaráme sa o vašu Facebook Fanpage. Sme Premier Google Partner, natočíme pre vás video spot alebo virtuálnu prehliadku vašich obchodných priestorov. Ako jediný na Slovensku ponúkame SuperProfil MediatelYext, kde z jedného miesta spravujte všetky dáta o vašej firme. S nami jednoducho získavate všetky marketingové služby v jednom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDIATEL spol. s r.o.
Miletičova 21
821 08 Bratislava