Technicko–administratívny pracovník /Technicko–administratívna podpora

MEDIAN SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kremnická, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás očakávame:
• Poskytovať technickú a administratívnu podporu respondentom (telefonicky, mailom, vzdialeným prístupom)
• Operatívne riešiť technické problémy
• Monitorovať prácu respondentov
• Komunikovať so servisnou opravovňou pri reklamáciách
• Evidovať, archivovať a riešiť administratívu
• Testovať SW aplikácie na zber dát

Ponúkame Vám:
• Možnosť sebarealizácie v stabilnej firme
• Práce na unikátnom projekte adMeter
• Priateľský kolektív
• Možnosť zdokonaľovať sa v angličtine
• Pracovné cesty do Prahy a Českej republiky
• Kariérny rast a prax v prestížnej spoločnosti
• Výkonnostné odmeny
• Stravné lístky sú samozrejmosťou.
• Ideálna pozícia pre absolventov

Radi komunikujete s ľuďmi a keď niečo organizujete, ste vo svojom živle?
Chceli by ste pracovať aj na technickej podpore pre našich externých spolupracovníkov?
Bavilo by Vás pracovať na najprestížnejších prieskumoch, ktoré sa týkajú spoločnosti, politiky, médií alebo marketingu?

Pokiaľ ste na väčšinu týchto otázok odpovedali áno, tak by Vás mohla zaujať ponuka práce v tíme Správy panelu adMeter SK pre spoločnosť MEDIAN SK.

Čo by ste o nás mali vedieť?
Spoločnosť MEDIAN SK, s.r.o. je popredná prieskumná agentúra s dlhoročnou praxou v oblasti prieskumu trhu, médií a verejnej mienky. Naším hlavným cieľom je vysoká kvalita prieskumu, ktorá je daná využívaním prieskumných metód, kontinuálnym vývojom v oblasti technológii aj širokou základňou externých spolupracovníkov a ich prísnymi kontrolami.

Čomu sa u nás budete venovať:
• Overovaniu funkčnosti technického vybavenia
(mobilných telefónov, počítačov, tabletov)
• monitoringu prieskumu adMeter a administratívnej
agende s tým súvisiacej
• Poskytovať technickú a administratívnu podporu
respondentom (telefonicky, mailom, vzdialeným
prístupom)

• Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
• Pokročilá užívateľská znalosť operačných systémov
(Windows, Android)
• Schopnosť detekcie SW a HW problémov
• Flexibilitu, kreativitu, tvorivé nápady, pozitívny
prístup k pracovným úlohám
• Spoľahlivosť, precíznosť a ochotu stále sa učiť
• Prax v pozícii technickej podpory - výhodou
• Samostatnosť a dôslednosť

• prácu v poprednej slovenskej prieskumnej agentúre s
dlhoročnou tradíciou a rešpektom na trhu
• spoluprácu na prestížnych projektoch a prieskumoch
pre popredných slovenských i zahraničných klientov
• prácu v príjemnom a neformálnom prostredí
• zodpovedajúce platové ohodnotenie, flexibilnú
pracovnú dobu, mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pokročilá užívateľská znalosť operačných systémov (Windows, Android)
• Flexibilitu, kreativitu, tvorivé nápady, pozitívny prístup k pracovným úlohám
• Prax v anketárskej práci pre prieskumné agentúry - výhodou

MEDIAN SK je prieskumnou agentúrou s bohatou skúsenosťou v oblasti merania médií, spoločenského vývoja a politickej situácie. Pracujeme pre dôležitých klientov v oblasti reklamného priemyslu, bankovníctva a producentov potravín a spotrebného tovaru. Úzko spolupracuje so spoločnosťou MEDIAN, s.r.o., ktorá sídli v Prahe. Zaoberáme sa tiež vývojom analytického software-u a nových prieskumných technológií na rozhraní SW a elektrotechniky.
Spoločnosť MEDIAN SK, s.r.o. sa dlhodobo zaoberá prieskumom trhu, médií a verejnej mienky. Okrem toho vyvíja a distribuuje rôzne marketingové a analytické softvéry. MEDIAN SK, s.r.o. je spoločnosť s dlhodobou tradíciou a silným zázemím. Patrí k popredným spoločnostiam v oblasti prieskumu trhu a verejnej mienky.

Adresa spoločnosti

Kremnická 6
851 01 Bratislava