Operátor strojov vo výrobe hliníkových túb (m/ž/x) - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Zeulenrodaer Straße 49, 07952 Pausa-Mühltroff, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,75 EUR/hod.Nástupný plat 11,75 € brutto/hod. s možnosťou zvýšenia po zaškolení
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tuby vytlačiť je ľahké, ale ich výroba rozhodne nie!
Ale my to umožňujeme – Vyskúšaj to!

Hľadáme

OBSLUHU STROJOV VO VÝROBE HLINÍKOVÝCH TÚB (M/Ž/X)

Spoločnosť LINHARDT patrí medzi najpoprednejších výrobcov obalov v Európe a ponúka vám, aby ste si spolu rozvíjali pestrú aktivitu na portfóliu našich produktov, tímovej atmosfére a vôli – a čo je na tom najlepšie? Udržateľnými obalmi máte priamy vplyv tak na svoj život, ako aj nás všetkých.

Naše produkty berú ľudia do ruky každý deň. Ponúkame nielen udržateľné riešenia obalov ale aj udržateľné pracovné miesta v rodinnom pracovnom prostredí. To znamená, že pracujeme aj tam, kam iní jazdia za lezením, bicyklovaním alebo za oddychom.

VAŚE PRACOVNÉ POVINNOSTI

- monitorovanie výrobného procesu a pravidelné kontroly kvality vyrobených túb
- odstránenie menších porúch vo výrobnom procese
- čistenie strojov a zariadení
- podpora pre pracovníkov, ktorí zariadenia nastavujú / vybavujú / modifikujú
- dopĺňanie nevyhnutných výrobných a prevádzkových prostriedkov do strojov
- práca v lisovni, tlačiarni alebo baliarni.

VÁŠ PROFIL

- ak prichádzate z inej práce, je to v poriadku, nevyžadujeme žiadne špeciálne vzdelanie ani prax
- ste ochotný/á pracovať na zmeny a cez víkend
- ste spoľahlivý/á, flexibilný/á a pracujete samostatne a zodpovedne.

PONÚKAME

- pevné pracovné miesto v rodinnom podniku
platíme férovo
- doba na zapracovanie sa pod vedením skúseného kolegu
- držíme spolu a navzájom sa podporujeme
- práca v mladom a priateľskom tíme
- dbáme na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom
podnikové podujatia a eventy
- 13. a 14. plat na dovolenku a Vianoce, príplatky k penzii, tímové prémie, atď.
- uhradíme poplatky za predškolské zariadenia a družinu pre deti a k ďalším benefitom patrí príspevok na fitnes, moderné IT vybavenie, lízing bicyklov, zľavy pre zamestnancov, atď.

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT

Podrobné popisy pracovných miest a ďalšie zaujímavé pracovné ponuky nájdete na adrese: LINHARDT.COM/KARRIERE

Prihlášku podajte prostredníctvom našej webovej stránky alebo e-mailom na adresu: [email protected]

LINHARDT GmbH
paní Anja Harnisch • Tel + (0) 37432 605-762

Zeulenrodaer Straße 49 • 07952 Pausa-Mühltroff

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.