Pridať inzerát

Kuchár do reštaurácie - Švajčiarsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mingerstrasse 12, 3014 Bern, Švajčiarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 215 EUR/mesiacPoznámka: plat sa vypláca vo švajčiarskych frankoch (4250,- CHF).
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME PRACOVNÍKOV DO GASTRONOMICKÝCH PREVÁDZKOK!
CHCEŠ PRACOVAŤ VO ŠVAJČIARSKU? VITAJTE!

Spoločnosť Sportgastro AG ti pomôže s integráciou & hľadaním bytu.

Hľadáme;
s nástupom od augusta 2022 alebo podľa dohody:

- kuchára Chef de partie.

KTO SME

Akciová spoločnosť Sportgastro AG je gastronomický podnik, ktorý v meste a regióne Bern, v srdci Švajčiarska, s úspechom prevádzkuje 12 gastronomických konceptov. Sem patria prevádzky najväčšieho európskeho zimného štadióna, v areáli veľtrhu BernExpo a ďalšie nápadité koncepty. V prevádzkach spoločnosti Sportgastro AG pracuje buď na TPP alebo skrátený pracovný úväzok približne 1 300 pracovníkov.

NAŠE ZÁKLADNÉ HODNOTY

Sme mladý, športový, dynamický a motivovaný tím! Staráme sa o to, aby sa každý hosť a každý pracovník u nás cítil vítaný a v dobrej spoločnosti s možnosťou vlastného rozvoja. Morálne princípy ako čestnosť, otvorenosť a dôveryhodnosť rešpektujeme zakaždým ako cennú pomoc pre našu celú podnikateľskú činnosť.

POŽIADAVKY

Si vyučený kuchár, znalosti nemčiny sú výhodou ale nie podmienkou a / alebo sa dokážeš dorozumieť po anglicky.

ČO ŤA ČAKÁ

Ako zamestnanec spoločnosti Sportgastro AG budeš dostávať mzdu zodpovedajúcu švajčiarskemu štandardu podľa krajinskej celkovej pracovnej zmluvy (od CHF 4 250.00 x 13 mesačných platov v roku; základom je ukončené vzdelanie v gastronómii, podľa kvalifikácie / pracovných skúseností platíme viac), 5 týždňov v roku platená dovolenka, stravovanie v prevádzke, na mieste je osoba, ktorá hovorí slovensky, podporíme ťa v integrácii a pri hľadaní bytu.

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT

Máš záujem? Tešíme sa na tvoju žiadosť o prácu s podkladmi!

Prosíme, aby si nám poslal/a svoj životopis s fotografiou, pracovné hodnotenia, osvedčenie o vyučení alebo ukončení štúdia, a ak si už niekedy pracoval/a vo Švajčiarsku, pošli nám aj dôkaz o vydanom povolení na pobyt pre EU / EFTA.

Prosíme, aby si nás kontaktoval – nemecky alebo anglicky alebo slovensky – emailom na: [email protected]

Sportgastro AG
Mingerstrasse 12
CH-3014 Bern

[email protected]

www.sportgastro.ch/unsere-betriebe

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.