Pekár/ka – obsluha pece na denné a/alebo nočné zmeny (m/ž/iné), Dolné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Öfferl Bio-Bäckerei & Kaffeerösterei Gaubitsch, Gaubitsch 15, 2154 Gaubitsch, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 980,92 EUR/mesiacMinimálna mzda (hrubá) je 1.980,92 eur a v závislosti od ďalších príplatkov (za prácu v noci, počas nedele a sviatkov) sa môže meniť. Neuspokojujeme sa však s minimálnymi štandardmi a ty nepochybne tiež. Preto sa o tvojej mzde jasne dohodneme individuálne podľa tvojej kvalifikácie a praxe.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: 2154 Gaubitsch, Weinviertel - nástup možný ihneď - rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú

Öfferl
Ten, kto je zvedavý a dokáže o veciach premýšľať inak, potrebuje veľa vášne a nadšenia. #spolumyslieťdopredu #zusammenweiterdenken

Hľadáme človeka s charakterom, nezávisle na tvojom veku, pohlaví, tvojej národnosti alebo etnickom či sociálnom pôvode.

Pekáreň Öfferl

Spojenie s domovom a skutočné remeslo sú pre nás dôležité. Preto spolupracujeme s najlepšími a najinšpiratívnejšími výrobcami bioproduktov.

Spoločne s nimi máme víziu rozvíjať skutočné remeslo a vytvárať autentické produkty, ktoré svojou kvalitou nastavujú nové meradlá. Také výrobky potrebujú ľudí s charakterom. Hľadáme nadšených zamestnancov a skvelých ľudí.

Pekár/ka – obsluha pece na denné a/alebo nočné zmeny,
(m/ž/iné)

40 hodín v obci Gaubitsch / region Weinviertel

Tvoje úlohy u nás:

- spolupráca a vývoj produktov v jednej z najinovatívnejších bio remeselných pekární v Rakúsku,
- zodpovednosť za prácu pri peci, na rôznych typoch pecí,
- zodpovednosť za kysnutie pečiva,
- zodpovednosť za to, že tovar bude včas napočítaný a pripravený na dodanie zákazníkom,
- rozdeľovanie práce medzi pomocné sily a ich koordinácia,
- v noci: dohľad nad správnou výrobou pečiva,
- uvedomelé dodržiavanie hygienických a kvalitatívnych smerníc.
- pracovný čas denný: 06:00 – 14:30 h alebo 10:00 – 18:30 h
- pracovný čas v noci: 22:00 – 05:00 h

Čo od nás môžeš očakávať:

- pracovnú atmosféru vyznačujúcu sa vzájomným rešpektom a tímovým duchom –pretože všetci sme ľudia,
- srdečné a príjemné firemné prostredie,
- 4- alebo 5-denný pracovný týždeň – čo ti viac vyhovuje,
- stabilné zamestnanie na stálom pracovisku,
- zľavy na chlieb a pečivo,
- parkovanie zadarmo,
- spoločný obed každú stredu,
- kávu, pečivo a cukrovinky voľne k dispozícii počas pracovného času.

Premieňame svet na lepšie miesto vďaka dobrému chlebu a káve. Spoločne.

Kontaktná osoba: Inga Löbach
Kompletnú žiadosť (motivačný list a životopis) v nemeckom jazyku pošlite na adresu: [email protected]

Uchádzať sa na stránkach zamestnávateľa:

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo je pre nás dôležité:

- Si človek s charakterom, ktorý žije našou filozofiou a hodnotami a chce niečo zmeniť.
- Si tímovo orientovaná, otvorená a srdečná osobnosť.
- Máš dokončené odborné vzdelanie ako pekár alebo prichádzaš z iného odboru a máš veľký záujem o pekárske remeslo.
- Ideálna je viacročná prax v odbore, ale nie je podmienkou – radi ťa zaškolíme.
- Dobrá znalosť nemčiny
- Tímovo orientovaná, angažovaná a otvorená osobnosť.
- Silný zmysel pre kvalitu a zodpovednosť.
- Motivácia a schopnosť rýchleho učenia.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.