Pridať inzerát

Vývojář softwaru (m/ž/jiné) - Sasko, Německo

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Místo práce: Süss-str. 1, 01561 Thiendorf, Německo (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4 700 EUR/měsíc4700 eur měsíčně + 13. měsíční plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Thiendorf u Dráždan - nástup možný ihned - práce na plný úvazek - německá pracovní smlouva na dobu neurčitou

FormFactor je předním světovým výrobcem přesných testovacích zařízení a karet v polovodičovém průmyslu. Vyvíjíme a vyrábíme destičky pro širokou škálu aplikací. Naše přístroje se mimo jiné používají ve výzkumu a vývoji pro přesná elektronická měření polovodičových destiček pro zajištění kvality a spolehlivosti testovaných součástek. Abychom mohli dále posilovat naši pozici inovačního lídra v oblasti polovodičových zařízení a spokojenost našich zákazníků, hledáme pro naši pobočku v Thiendorfu, severně od Drážďan, k nejbližšímu možnému nástupu angažovaného zaměstnance ochotného se dále učit na pozici

vývojář softwaru (m/ž/jiné).

Díky naší nabídce jsme stejně jedineční jako vy:

- Naše náročná a pestrá činnost Vám nabízí velký prostor pro tvorbu a inovace.
- Pomocí individuálního a intenzivního zapracování Vás kolegové optimálním způsobem seznámí s Vašimi novými úkoly.
- Dobrá práce by se měla vyplatit! Proto Vám nabízíme atraktivní mzdu včetně příspěvků na dovolenou a na Vánoce i podíl na úspěchu společnosti.
- Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je důležitá! Podpoříme Vás v tomto ohledu 30 dny dovolené v roce, flexibilní pracovní dobou a možností občasné práce na home office.
- Skvělá práce stojí na týmové spolupráci. Sázíme na příjemnou, přátelskou pracovní atmosféru a mezinárodní kolegialitu.
- Interní možnosti dalšího vzdělávání i otevřené sdílení znalostí jsou perfektní platformou pro Váš individuální rozvoj.
- Poskytujeme mnoho dalších individuálních výhod (např. služební kolo), které Vám rádi představíme při osobním pohovoru.

V naší společnosti budete zodpovídat za:

- plánování, vývoj a testování softwarových systémů nebo aplikací pro rozšíření a nové produkty
- tvorbu softwarových specifikací a dokumentace
- psaní, integraci a neformální testování softwaru

Co byste měli splňovat:

- úspěšně ukončené studium informatiky, elektrotechniky (s programátorským zaměřením) nebo srovnatelné vzdělání
- absolvovaná první praxe v oblasti vývoje softwarových aplikací
- požadujeme odborné znalosti ve vývoji softwaru v objektově orientovaném programování
- žádoucí jsou zkušenosti s programováním v jazyce C#
- žádoucí je znalost elektrického řízení a techniky pohonů
- výhodou jsou zkušenosti s testováním softwaru
- dobrá schopnost týmové spolupráce a mezilidské komunikace
- dobrá znalost němčiny a angličtiny slovem i písmem

Informace o náboru

Máte zájem?

V tom případě se těšíme na Vaši vypovídající přihlášku uchazeče s uvedením Vašeho nejbližšího možného termínu nástupu a Vaší představy o platu.

FormFactor GmbH
Süss Straße 1, 01561 Thiendorf

Kontakní osoba: Robert Lotze
Office: +49 35240 73 161

[email protected]

www.formfactor.com

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

úspěšně ukončené studium informatiky, elektrotechniky (s programátorským zaměřením) nebo srovnatelné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.