Inštalatér kúrenia, klimatizácie a sanity - Berlín a Drážďany

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Ernst-Augustin-Straße 15, 12489 Berlin, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,79 EUR/hod.Ponúkame vám: - bezplatné ubytovanie/ firemné byty - uhradíme cestovné náklady a vyplatíme stravné - sociálne benefity ako 13. a 14. plat Hrubá nástupná hodinová mzda podľa kolektívnej zmluvy mzdovej skupiny E3 je v súčasnosti 12,79 € a od 1.4.2022 13,32 € plus stravné, cestovné náklady, ubytovanie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rodinný podnik strednej veľkosti so sídlom v Berlíne a Drážďanoch.

Náš tím tvorí 140 zamestnancov a chceme ho rozšíriť o

technikov
- v oblasti kúrenia a sanity,
- kovoobrábacie práce a stavby priečelí,
- montáže rozvodu vody,
- výstavby a kladenia potrubí
- radi prijmeme aj celý tím viacerých kolegov.

Ponúkame vám:

- dlhodobé projekty výlučne v Berlíne a v Saskom regióne
- trvalý pracovný pomer
- odmena vyššia než povinné tarify
- prostriedky osobnej ochrany a základné nástroje
- kolegiálny tím a príjemnú pracovnú atmosféru.

Hrubá nástupná hodinová mzda podľa kolektívnej zmluvy mzdovej skupiny E3 je v súčasnosti 12,79 € a od 1.4.2022 13,32 € plus stravné, cestovné náklady, ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem?

Tak sa na vás tešíme a srdečne vás u nás vítame!
Váš man@work - Tím Berlín

Spoločnosť: man@work GmbH
ulica: Ernst-Augustin-Str. 15
12489 Berlín

Tel. č.: +49 30 303 456 18
E-mail: berlin@work-personal.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

oblast kúrenia a sanity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo od vás očakávame:

- skúsenosti s montážou kúrenia a sanity
- ako kovoobrábač skúsenosti s montážou priečelí alebo stavbou oceľových konštrukcií či kladením potrubí
- schopnosť pracovať podľa výkresov výhodou
- radi vezmeme aj nevyučeného kovoobrábača/montéra alebo kúrenára/vodoinštalatéra s praxou
- schopnosť dohovoriť sa po nemecky na miestach výkonu práce.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.