Pridať inzerát

Tesári - Švajčiarsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hirschengraben 41, 6003 Luzern, Švajčiarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 29 - 36,75 EUR/hod.Ponúkame: hrubú hodinovú mzdu 30 – 38 CHF v závislosti od profesie/odbornej praxe a znalosti nemeckého jazyka.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Švajčiarska hľadáme viacerých tesárov, ktorí vedia nemecky!
na dlhodobý pracovný pomer na dobu určitú i na trvalý pracovný pomer - nástup ihneď možný.

V celkom 23 pobočkách vo Švajčiarsku a Lichtenštajnskom kniežatstve sa špecializujeme na sprostredkovanie a zapožičiavanie pracovníkov v rôznych odvetviach, najmä v oblasti stavebníctva a pomocných stavebných odborov, remesiel, technológií a priemyslu.

Podľa požiadaviek rôznych klientov v nemecky hovoriacej časti Švajčiarska stále hľadáme motivovaných

tesárov so skúsenosťami v drevostavbe

na dlhodobý pracovný pomer na dobu určitú i na trvalý pracovný pomer.

Ponúkame:

- u nás neplatíte žiadne agentúrne poplatky!
- na prianie ponúkame možnosť trvalého zamestnania po 3 mesiacoch,
- pracovné povolenie zaistíme,
- pomôžeme vám založiť si švajčiarsky bankový účet,
- pomôžeme vám nájsť ubytovanie (náklady hradí zamestnanec),
- pomôžeme vám dohodnúť švajčiarske zdravotné poistenie (povinné, zamestnanec si platí sám),
- pomôžeme s registráciou na vyplácanie prídavkov na deti (cca 200 CHF na školopovinné dieťa do 25 rokov veku),
- týždenná výplata mzdy vo výške 70 %, zvyšok obdržíte na konci mesiaca,
- pracovnoprávny vzťah so švajčiarskou pracovnou zmluvou,
- práce pre poprednú švajčiarsku personálnu agentúru, ktorá pôsobí vo Švajčiarsku už 35 rokov a od začiatku je vedená Švajčiarmi.

Garantujeme vysokú kvalitu!!! Vďaka našej certifikácii ISO podľa ISO 9001:2015 a členstvu v priemyselnej asociácii Swissstaffing garantujeme seriózne sprostredkovanie práce podľa kolektívnej pracovnej zmluvy, dodržanie vyplácania minimálnej mzdy a sociálne poistenie podľa švajčiarskeho práva.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výzve k pracovnej ponuke/podávaní prihlášok

Budeme kontaktovať iba tých žiadateľov, ktorí predložia všetky požadované dokumenty (životopis v nemčine s fotografiou a mobilným číslom vo formáte PDF, vzdelanie/diplom/vysvedčenie) a splnia požiadavky!

Pokiaľ vás naša ponuka oslovuje, zašlite nám, prosím, vyššie uvedené podklady a my vás ihneď po spracovaní vašich údajov budeme kontaktovať!

Pre otázky je vám k dispozícii pán Martin Hächler na telefónnom čísle +41 41 226 16 15 alebo e-maile: m.haechler@team.jobs

das team ag Luzern
Hirschengraben 41
6003 Luzern / Schweiz

Kontaktná osoba: pan Martin Hächler
tel.: +41 41 226 16 15
e-mail: m.haechler@team.jobs

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Dokončené vzdelanie alebo viacročnú prax v odbore.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávame:

- dokončené vzdelanie alebo viacročnú prax v odbore,
- vodičský preukaz sk. B a vlastný automobil,
samostatnosť,
- motivovanosť a spoľahlivosť,
- znalosť nemčiny minimálne B1,
flexibilitu.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.