Ošetrovateľ koní (aj pracovník prichádzajúci z iného odboru) – Švajčiarsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Hinterbrand 4, 5645 Aettenschwil, Švajčiarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 101,18 EUR/mesiacMzda brutto: 4.240,55 CHF / mesiac (= Mzda netto: 3100 CHF / mesiac). K tomu ponúkame zadarmo izbu s vlastnou kúpeľňou/WC, kuchynkou a práčkou.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na okamžitý nástup hľadáme pre našu malú stajňu so 14 boxmi v Aettenschwile, PSČ 5645, kantón Aargau vo Švajčiarsku motivovaného a spoľahlivého

ošetrovateľa koní alebo aj pracovníka prichádzajúceho z iného odboru (m/ž)
s dostatočnou praxou s koňmi.

Vaše úlohy:

- vypratávanie hnoja
- kŕmenie koní
- vodenie koní do karuselu, na pastvinu alebo do padoku
- prezliekanie a obliekanie diek koňom
- rôznorodé práce v areáli (údržbárske práce)

Ideálny by bol niekto, kto by chcel pracovať jeden mesiac vo Švajčiarsku a potom zase mať jeden mesiac voľno, keď by mohol ísť opäť domov. Pretože aktuálne zamestnávame ešte jedného ošetrovateľa koní, delili by ste sa o pracovný úväzok (1 mesiac práce/1 mesiac voľno).

Ponúkame:

O našich zamestnancov sa staráme veľmi dobre a vyplácame im tiež dobrú mzdu.

Kontakt / Prihlášky uchádzačov

V prípade záujmu nám môžete napísať e-mail na: pensionsstall-camenzind@gmx.ch alebo sa o

V prípade záujmu nám môžete napísať e-mail na: pensionsstall-camenzind@gmx.ch

alebo sa ozvať telefonicky na mobilné číslo: 0041794420457.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame

Dôležitým predpokladom je, že trochu hovoríte nemecky, aby ste sa dokázali dorozumieť.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.