Pridať inzerát

Pomocný montér / pomocný zámočník - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: 66111 Saarbrücken / alebo celé Nemecko - ubytovanie zaistené - nástup možný ihneď - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú

Hľadáme spolupracovníkov na túto pozíciu:

Pomocný montér / pomocný zámočník (m/ž/iné)
do 66111 Saarbrückenu / alebo pre celé Nemecko

Pracoviská:
celé Nemecko/rôzne stavby v Nemecku, napr. Saarbrücken, Hamburg, Brandenburg

Ubytovanie:

bude zaistené a zaplatené, väčšinou apartmány pre 2 – 3 zamestnancov z tímu

Vaše úlohy sú:

- montáže spojenia plášťových rúrok pri diaľkových teplovodných rozvodoch,
- demontáže rôznych konštrukčných dielov,
- montáže spojovacích prvkov a potrubných systémov,
- dokumentácia vykonanej práce.

Neponúkame vám nejaké prázdne sľuby, ale:

- atraktívne zamestnanecké podmienky a nadtarifné ohodnotenie podľa tarify Západ,
- možnosť prevzatia zamestnanca podnikom klienta,
- rozmanité školenia/ďalšie vzdelávanie,
- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
- až 30 dní dovolenky za rok,
- žiadne striedavé nasadenie,
- príspevok na Vianoce a na dovolenku.

Informácie o výberovom konaní

Naše kontaktné údaje:

Griese-Montagen GmbH
pan André Schmidt
Roscherstraße 13 a
30161 Hannover

Tel.: +49 511 38828812
E-mail: a.schmidt@griese-montagen.de
Internet: www.griese-montagen.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Čím sa vyznačujete:

- dokončené odborné vzdelanie v remeselnom odbore zámočník (m/ž/iné), zvárač (m/ž/iné), inštalatér voda-plyn (m/ž/iné), potrubár (m/ž/iné) výhodou, ale nie je podmienkou,
- odborná prax v oblasti stavby potrubných systémov výhodou,
- vodičský preukaz sk. B a základná znalosť nemčiny (aspoň úroveň B1).

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.