Projektový manažér s dobrou znalosťou nemčiny na spracovanie zákaziek - Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Ringstraße 22, Boxdorf 01468 Moritzburg, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14 EUR/hod.+ príspevky na penzijné sporenie
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: 01468 Boxdorf pri Drážďanoch - nástup možný ihneď

Úprava vysokočistenej vody a čistenie odpadových vôd
Poradenstvo – Výstavba zariadenia – Montáže – Servis

Naša firma hľadá čo najskôr posilu:

- projektového manažéra na spracovanie zákaziek (m/ž/iné).

Čaká na vás veľmi zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň.

Ponúkame vám:

- zaujímavé a stabilné zamestnanie v úspešnom podniku,
rozsiahle zapracovanie,
- zodpovednú a rozmanitú prácu v angažovanom tíme v príjemnej firemnej atmosfére,
- individuálne možnosti ďalšieho vzdelávania,
príspevky na penzijné sporenie.

Informácie o výberovom konaní

Ste pripravení na ďalší krok?

Tešíme sa na vašu prihlášku uchádzača (pokiaľ možno, prosíme, v nemeckom alebo anglickom jazyku) e-mailom na: info@mh-wassertechnologie.de

alebo nám zavolajte na: 0049 351 56337 - 0

alebo poštou na:

MH Wassertechnologie GmbH
Ringstraße 22
01468 Boxdorf / b. Dresden

info@mh-wassertechnologie.de
www.mh-wassertechnologie.de

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Dokončené technické vzdelanie ako technik/technička alebo majster/ka v odboroch elektrotechnika, zásobovacia technika alebo vykurovacia, klimatizačná či chladiaca technika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert

Počet rokov praxe

5

Váš profil:

- dokončené technické vzdelanie ako technik/technička alebo majster/ka v odboroch elektrotechnika, zásobovacia technika alebo vykurovacia, klimatizačná či chladiaca technika,
- alebo dlhodobá prax ako stavbyvedúci,
v ideálnom prípade viacročná prax v uvedených oblastiach činnosti,
- istota v zaobchádzaní s AutoCADom je žiaduca,
- spoľahlivá znalosť platných noriem a smerníc,
- myslenie orientované na potreby zákazníka a osobnú zodpovednosť pri práci.

Požadované znalosti nemčiny:

- dobrá znalosť nemčiny na komunikatívnej úrovni na dorozumenie sa so zákazníkmi, s kolegami a nadriadenými.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.