Pracovník zodpovedný za starostlivosť o jazierka & servis bazénov - Dolné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: T&P Teich und Pool GmbH, Hauptstraße, Klosterneuburg, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacMinimálny plat od € 2.200,- v hrubom/ mesiac + mimoriadne odmeny. Radi zaplatíme viac podľa vašej kvalifikácie a praxe.
  • Termín nástupu: od februára/marca 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť T&P Teich und Pool GmbH stavia biotopy a špecializuje sa na výstavbu kúpacích jazierok a biobazénov.

Spoločnosť Biotop Landschaftsgestaltung GmbH disponuje sieťou medzinárodných partnerov, s ktorými kladie dôraz na starostlivé zaobchádzanie s darom života a chuti: vodou. Počas svojho viac než tridsaťročného pôsobenia postavila už viac než 7 000 kúpalísk, ktoré fungujú bez akéhokoľvek použitia chemických prostriedkov. So svojimi biotopmi Swimming Pond a Living Pool spoločnosť Biotop dotvára krásy prírody, pričom používa len ekologicky udržateľné materiály alebo zrecyklované produkty. www.bio.top

Hľadáme

spracovníka, ktorý sa bude starať o jazierka & vykonávať servis bazénov! (m/ž/n)

na plný pracovný úväzok (39 h/týždeň), miesto výkonu práce v dedine Weidling

Vaše pracovné povinnosti a zodpovednosti

- Návšteva zákazníkov a stavieb vo Viedni, Dolnom Rakúsku a Burgenlande
- Výkon servisných prác a starostlivosti o jazierka
- Vypracovanie správ o vykonanom servise
- Zodpovednosť za riadny výkon servisných činností.

Plný pracovný úväzok 39 h/ týždeň

Začiatok pracovného pomeru od februára/marca 2022

Sezónna pracovná zmluva do decembra 2022.

Ponúkame vám

- Pracovné miesto v prírode a voľné využitie kúpacích jazierok
- Rodinná firma a atmosféra

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem o toto miesto?

Ponuky uchádzača zasielajte – dôležité: prosím, v nemeckom jazyku a s fotografiou – na naše Personálne oddelenie emailom: personal@biotop-pools.com

T&P Teich und Pool GmbH
Hauptstraße 285
3400 Weidling

personal@biotop-pools.com

www.teichundpool-gmbh.at

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

záhradník alebo záhradník krajinár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ako ideálny kandidát spĺňate nasledovné podmienky:

- Technické chápanie a majster so šikovnými rukami
- Isté zaobchádzanie s elektrickými prístrojmi a inštaláciou technických zariadení
- Pracovné skúsenosti zo starostlivosti o záhradu a jazierka
- Skúsenosť s kúpacími jazierkami a bazénmi výhodou
- Zdvorilosť a kladný vzťah k poskytovaniu služieb voči zákazníkom
- Dobré znalosti nemčiny
- Pracujete samostatne, svedomite a spoľahlivo
- Služby poskytujete kompetentne
- Remeselník s výučným listom výhodou
- Ochota pracovať nadčasy počas sezóny.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.