Obchodný zástupca na stály pracovný pomer pre Slovensko a Českú republiku

Medialink Communications Consult s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacmesačný fixný plat: 2.500 € plus provízia
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Slovensko a Česká republika + samostatná práca – home office

Büscher Sonnenschutz – Göttingen, Nemecko už desiatky rokov predáva a vyrába produkty v oblasti interiérovej i vonkajšej tieniacej techniky na zaistenie súkromia a ochrany pred slnkom, okrem iného žalúzie, rolety, vertikálne systémy atď.

Na rozšírenie existujúcej siete špecializovaných predajcov a akvizíciu hodnotných predajných kanálov

na Slovensku a v Českej republike
hľadáme obchodne a marketingovo zamerané osobnosti na pozíciu

obchodný zástupca/zástupkyňa
na stály pracovný pomer.

Vaše úlohy

- dôsledné posilňovanie našej pozície na trhu získavaním nových zákazníkov,
- kvalifikované technické poradenstvo a podpora pre našich zákazníkov,
- udržiavanie a rozširovanie existujúcich vzťahov so zákazníkmi,
- sledovanie trhu a konkurencie, a ďalší rozvoj predajnej stratégie v úzkej spolupráci s obchodným tímom.

Ponúkame

-náročnú, motivujúcu prácu v zaujímavom odbore,
- možnosť samostatnej úspešnej činnosti v dynamickom prostredí,
- prácu v angažovanom tíme s krátkymi rozhodovacími procesmi a možnosť spoluvytvárať pracovné prostredie a procesy,
- atraktívnu mzdu zodpovedajúcu výkonu,
- samostatnú prácu – home office,
- firemné vozidlo, aj na súkromné využitie
- nemeckú pracovnú zmluvu – zamestnanie na stály pracovný pomer.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Pokiaľ hľadáte novú výzvu, radi sa s vami zoznámime. Pošlite nám, prosím, stručnú písomnú prihlášku, najlepšie e-mailom na: ruediger.darm@web.de

Dôležité: pošlite nám svoju žiadosť v nemčine alebo v angličtine.

Heinrich Büscher GmbH
Rodeweg 18
37081 Göttingen

Kontaktná osoba: Rüdiger Darm
E-mail: ruediger.darm@web.de

Informácie o nás nájdete na webových stránkach www.buescher-sonnenschutz.de

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dokončené technické alebo obchodné odborné vzdelanie

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Váš profil

- vlastná motivácia, dynamický, starostlivý a angažovaný prístup k práci,
- výrazné komunikačné schopnosti, obchodná zdatnosť a kompetencie pre poradenstvo,
silná orientácia na servis a poskytovanie služieb,
- ľahko nadväzujete kontakty a ste zameraní na výkon, riešenie a výsledky,
- dokončené technické alebo obchodné odborné vzdelanie,
- prax ako obchodný zástupca, prednostne v predaji technických produktov vyžadujúcich poradenstvo,
- znalosť nemčiny alebo angličtiny.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.