Pridať inzerát

(Pomocný) pekár/ka - cukrár/-ka, Dolné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Öfferl Bio-Bäckerei & Kaffeerösterei Gaubitsch, Gaubitsch 15, 2154 Gaubitsch, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacMinimálna mzda (hrubá) je 2 000 eur a v závislosti od ďalších príplatkov (za prácu v noci, počas nedele a sviatkov) sa môže meniť. Neuspokojujeme sa však s minimálnymi štandardmi a ty nepochybne tiež. Preto sa o tvojej mzde jasne dohodneme individuálne podľa tvojej kvalifikácie a praxe.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovisko: 2154 Gaubitsch, Weinviertel - nástup možný ihneď - ubytovanie k dispozícii - rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú

Öfferl
Ten, kto je zvedavý a dokáže o veciach premýšľať inak, potrebuje veľa vášne a nadšenia. #spolumyslieťdopredu #zusammenweiterdenken

Pre náš chlieb s charakterom hľadáme človeka s charakterom. Nezáleží na tvojom rode, tvojej národnosti alebo etnickom a sociálnom pôvode.

Pekáreň Öfferl

Spojenie s domovom a skutočné remeslo sú pre nás dôležité. Preto spolupracujeme s najlepšími a najinšpiratívnejšími výrobcami bioproduktov. Spoločne s nimi máme víziu rozvíjať skutočné remeslo a vytvárať autentické produkty, ktoré svojou kvalitou nastavujú nové meradlá. Také výrobky potrebujú ľudí s charakterom. Hľadáme nadšených zamestnancov a skvelých ľudí.

Vaša kvalifikácia:
- pomocný pekár/-ka
- pekár/-ka
- cukrár/-ka
(m/ž/iné)

denná práca
10 – 40 hodín v obci Gaubitsch / region Weinviertel

Čakajú na teba tieto úlohy:

- výroba chleba a pečiva,
- spolupráca na výrobe a vývoji produktov v jednej z najinovatívnejších bio remeselných pekární v Rakúsku,
- remeselná výroba cesta a jeho spracovanie,
- uvedomelé dodržiavanie hygieny a kvalitatívnych smerníc.

Na čo kladieme najväčší dôraz:

- pracovnú atmosféru určuje vzájomná úcta a tímový duch – pretože všetci sme ľudia,
- srdečná a príjemná firemná atmosféra,
- pracovný čas priaznivý pre rodinný život, 4, príp. 5 dní týždenne podľa pracovnej pozície,
- môžeme poskytnúť ubytovanie pre zamestnancov,
- sme jeden tím – pracujeme spolu a podporujeme sa, rodina je pre nás - dôležitá a naši spolupracovníci tiež,
- stabilné pracovné miesto na stálom pracovisku,
- zľavy na chlieb & pečivo,
- káva, pečivo & sladkosti sú počas pracovnej doby k dispozícii zadarmo.

Informácie o výberovom konaní

Dobrým chlebom meníme svet. Spoločne.
Kontaktná osoba: Inga Löbach
Kompletnú žiadosť (motivačný list a životopis) v nemeckom jazyku pošlite na adresu: karriere@oefferl.bio

Bäckerei Öfferl GmbH
Gaubitsch 15
2154 Gaubitsch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Čím sa vyznačuješ ty:

- si človek s charakterom, ktorý zdieľa našu filozofiu a hodnoty, a chce niečo dokázať,
- si tímový hráč a otvorená, srdečná osobnosť,
- máš dokončené vzdelanie ako pekár, kuchár, cukrár, alebo prichádzaš z iného odboru a máš veľký záujem o pekárske remeslo,
- viacročná prax je ideálna, ale nie je podmienkou – radi ťa zaškolíme,
- silný zmysel pre kvalitu a zodpovednosť,
- motivácia a schopnosť rýchlo sa učiť,
- základné znalosti nemčiny.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.