Pracovník/ pracovníčka do skladu - Vyskladnenie/ balenie, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Trierer Straße 43-47, 54340 Longuich, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,3 - 14 EUR/hod.Nástupná mzda od 11,30 € do 14,00 € podľa výkonu a pracovných skúseností. Za nočnú službu sú príplatky.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRAXISDIENST – S nami sa znovu naštartujete!

Spoločnosť PRAXISDIENST GmbH & Co. KG je popredný nemecký internetový obchod, ktorý sa špecializuje na zásielky humánnych, veterinárnych a dentálnych zdravotných výrobkov. Nášmu inovatívnemu obchodu online sa veľmi dobre darí a razantne rastieme aj na medzinárodnej úrovni. V tomto trende chceme pokračovať, a preto sme vsadili na sústavný rozvoj po celom európskom trhu.

Pri realizácii našich cieľov sme odkázaní na poctivé pracovné výkony nášho oddaného tímu pracovníkov, s ktorým sa podieľame na tvorbe časti budúceho internetového obchodu so zdravotnými produktmi.

Hľadáme k čo najskoršiemu nástupu

zpracovníkov/pracovníčky do skladovej logistiky
na plnú pracovnú dobu na denné a nočné zmeny.

Vaša práca:

- Balenie predvyskladneného tovaru a príprava zásielky
- Vyskladnenie tovaru podľa objednávky zákazníka
- Spracovanie zákaziek

Ponúkame vám...

- Otvorené pracovné prostredie v mladom podniku
- Príjemné pracovné podmienky a veľmi harmonickú pracovnú atmosféru
- Krátky proces rozhodovania, plochú hierarchickú štruktúru.
- Zamestnanie na TPP so zaujímavými možnosťami odmeny: nástupná mzda od 11,30 € do 14,00 € podľa výkonu a pracovných skúseností. Za nočnú službu sú príplatky.

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem?

Ak áno, tešíme sa na vašu žiadosť o zamestnanie a prosíme, aby ste vyplnili náš formulár! V prípade otázok prosím kontaktujte nášho manažéra HR emailom na adrese personal@praxisdienst.de

Názov spoločnosti
Dieckhoff & Ratschow Praxisdienst
Trierer Straße 43-47, 54340 Longuich, Nemecko

Kontaktná osoba
Human Resources manažér
personal@praxisdienst.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

So sebou prinesiete:

- Skúsenosť z práce balenia / v logistike je výhodou
- Dohovoríte sa po nemecky.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.