Pridať inzerát

Chyžné / chyžní - rakúske Alpy

Medialink Communications Consult s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dorfstraße 81, 6561 Ischgl, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 370 EUR/mesiac- príplatky za sviatky a mimoriadne odmeny
  • Termín nástupu: od 20.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Hotel Seespitz v obci Ischgl v Tirolsku – s nástupom: od 20. novembra 2021 - bezplatná strava - ubytovanie pre pracovníkov hotela v samostatných izbách

Hľadáme

chyžné
na zimnú sezónu od 20. novembra 2021 do mája 2022.

Chceli by ste pracovať v zimnej super destinácii? V krásnom 4* hoteli s rodinnou atmosférou v Ischgl?

Spolu s motivovaným, medzinárodným tímom?

Pošlite nám prihlášku – už sa na vás tešíme!

Naše požiadavky na vás

- znalosti nemčiny
- Certifikát EÚ o očkovaní ("EU Digital COVID Certificate")
- skúsenosti s upratovaním izieb
- dôstojné správanie sa voči kolegom
- nepodľahnete stresu ani počas náročnejších dní

Vaše povinnosti

- upratovanie izieb/kúpeľní (vysávanie, umývanie okien, výmena uterákov, výmena posteľnej bielizne, čistenie),
- udržiavanie čistoty v spoločných priestoroch (vchod, recepcia, lobby, WC, schodisko),
- práca v hotelovej čistiarni: žehlenie, sušenie a skladanie obrusov, froté textílií.

Ponúkame vám

- dôstojné zaobchádzanie v rodinnom hoteli
- veľmi dobrú finančnú odmenu za 6-dňový pracovný týždeň (príplatky za sviatky a mimoriadne odmeny)
- pekné ubytovanie pre pracovníkov hotela v samostatných izbách
- skvelá a bezplatná strava – samozrejme aj počas voľných dní
- wifi zdarma
- pravidelná pracovná doba a príjemná pracovná atmosféra
- veľa benefitov spolu s využitím ponuky na strávenie voľného času v celom údolí Paznaun s kartou pre pracovníkov Paznaun – Ischgl CREW Card

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Hotel Seespitz
Familien Roller und Thauer

Dorfstraße 81
6561 Ischgl

Kontaktná osoba: Larissa Thauer
hotel@seespitz-ischgl.com
+43 (0)5444 5214

www.seespitz-ischgl.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.