Pridať inzerát

Kvalifikovaní kovorobotníci - Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: LATURO Personalservice GmbH, Schrannengasse 4, 5020 Salzburg, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,14 EUR/hod.Čo Vám ponúkame: - hrubú hodinovú mzdu 12,14 eur + príplatky, - navýšenie mzdy v závislosti od kvalifikácie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť LATURO Personalservice GmbH je regionálny spoľahlivý partner, ktorý v regiónoch Braunau a Salzburg vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a fundovaným expertným znalostiam ponúka inovatívne personálne riešenia.

Pre našich klientov v oblasti Salzburgu a okolia hľadáme na najbližší možný termín nástupu:

- kvalifikovaných kovorobotníkov
(m/ž/iné)

plný úväzok/práca na zmeny

Čo Vám ponúkame:

- dlhodobé zamestnanie s možnosťou stáleho pracovného pomeru u našich klientov,
- osobné a individuálne poradenstvo poskytované naším tímom

Ak sa chceš stať súčasťou motivovaného a angažovaného tímu, tešíme sa na tvoju prihlášku uchádzača na: www.laturo.at

LATURO Personalservice GmbH, Schrannengasse 4, 5020 Salzburg

Telefon: +43 / 662 / 88 46 66
E-mail: office.sbg@laturo.at

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Aké predpoklady by ste mali spĺňať:

- v ideálnom prípade dokončené odborné vzdelanie, nie je ale nutne vyžadované,
- prax vo výrobnej oblasti výhodou,
- technické nadanie a remeselná zručnosť,
- fyzická odolnosť a flexibilita,
- dobrá znalosť nemčiny (minimálne úroveň B1),
- vodičský preukaz sk. B a vlastný osobný automobil pre dopravu na pracovisko výhodou.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.