Kvalifikovaný referent (m/ž) pre dispečing vozidiel - Horné Rakúsko

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Ford Pichler Asten, Lagerstraße 1, 4481 Asten, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 848 EUR/mesiacZ legislativních důvodů jsme povinni vyplácet v našem oboru obvyklou měsíční hrubou mzdu ve výši 1 848 eur. Jsme však samozřejmě ochotni navýšit váš skutečný plat na základě Vaší praxe a kvalifikace.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Astene hľadáme tímovo založenú a priateľskú osobnosť so starostlivým a zodpovedným prístupom k práci.

Kvalifikovaný/á referent/ka pre dispečing vozidiel

Cítite sa byť oslovení? Tešíme sa na vašu prihlášku!

VAŠE ÚLOHY

- V oddelení administratívnej podpory budete zodpovední za plánovanie a dispečing pre nové aj ojazdené autá.
- Budete plniť úlohy v úzkej spolupráci s predajným tímom, ako napr.: spracovanie kúpnych zmlúv, vystavovanie faktúr za vozidlá, vybavovanie objednávok atď.
- Budete zodpovední za aktualizáciu dát o nových vozidlách v rôznych IT systémoch.
- Budete komunikovať s financujúcimi bankami v rámci nákupu a predaja vozidiel.
- Budete organizovať dodanie vozidiel na rôzne skladovacie miesta.
- Korešpondencia s importérom.

POŽIADAVKY NA VÁS

- odborné obchodné vzdelanie (obchodná akadémia, odborná VŠ, univerzita...) alebo prax na podobnej pozícii,
- veľmi dobrá znalosť nemčiny,
- veľmi dobré znalosti MS-Office a práca s počítačom,
- žiaduce je nadšenie pre automobilovú brandžu,
- štruktúrovaný a presný spôsob práce,
- priateľské vystupovanie,
- vodičský preukaz sk. B.

PONÚKAME

- podporu pri hľadaní bývania, popr. výpomoc so zaistením ubytovania,
- prácu v dynamickom mladom tíme,
- pozitívnu firemnú kultúru a dobrú firemnú atmosféru,
- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú a perspektívne zamestnanie,
- prácu na plný úväzok v rozsahu 38,5 hodín týždenne,
- podrobné zaškolenie a možnosti ďalšieho vzdelávania, šance na kariérny postup,
zamestnanecké zľavy.

Z legislativních důvodů jsme povinni vyplácet v našem oboru obvyklou měsíční hrubou mzdu ve výši 1 848 eur. Jsme však samozřejmě ochotni navýšit váš skutečný plat na základě Vaší praxe a kvalifikace.

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT

Vzbudili sme váš záujem? Pošlite nám prihlášku s podkladmi o uchádzačovi, vrátane životopisu a vysvedčenia, e-mailom na Christina Leitenmair, bewerbung@ford-pichler.at. Tešíme sa na vašu prihlášku!

Auto Pichler GesmbH
Lagerstraße 1, 4481 Asten

Tel.: 0043 (0)7224/66142 35
bewerbung@ford-pichler.at.

www.ford-pichler.at

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Adresa spoločnosti

Hybernská 1012/30
11000 Praha 1
Česká republika