Pridať inzerát

Pomocná sila do kuchyne – Servis (čašník/čašníčka), Viedeň

Medialink Communications Consult s.r.o.

  • Miesto práce: Flughafen Wien Bahnhof, Letisko Viedeň-Schwechat (VIE), 1300 Schwechat, Österreich
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 575 EUR/mesiacPlatíme podľa kolektívnej zmluvy v gastronómii a sme pripravený zaplatiť i viac.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše salóny na viedenskom letisku Schwechat pozývajú cestujúcich ochutnať regionálne pochúťky počas ich pobytu v Rakúsku, krajine dobrôt – rakúskymi špecialitami im rozprávame príbehy z kulinárskeho dedičstva; o skutočných, vysokohodnotných produktoch, u ktorých sa vsadilo na kvalitu.

Hľadáme zamestnancov na túto pozíciu:

- Pomocná sila do kuchyne / Čašník/čašníčka

- Organizácia a udržiavanie čistoty pri príprave bufetu, na pultoch a bufetových stoloch.
- Čistenie.
- Spolupráca a aktívna podpora tímu v kuchyni.
- Dodržiavanie interných postupov a hygienických predpisov HACCP.

- Zodpovednosť za poskytovanie služieb.
- Dopĺňanie, úprava a udržiavanie čistoty v bufete.
- Odpratanie použitých riadov a očistenie stolov.
- Kontrola zoznamov zásob.
- Starostlivosť o zákazníkov.

Ponúkame
- Zaučenie do práce v našom tíme.
- Flexibilný pracovný čas pondelok – nedeľa – práca vo viacerých šichtách.
- Platíme podľa kolektívnej zmluvy v gastronómii a sme pripravený zaplatiť i viac.
- Dá sa pracovať aj na čiastočný úväzok (od 20 hodín).

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem? Potom sa tešíme na vašu žiadosť!

DONHAUSER GmbH
Markt 56
2880 Kirchberg am Wechsel
Rakúsko

E-mail: jobs@don.at

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

So sebou prinesiete:

- Dobré znalosti nemčiny a angličtiny.
- Prvú skúsenosť s prácou v gastronómii.
- Sympatické vystupovanie.
- Odolnosť voči stresu.
- Čistý výpis z registra trestov – overený Spolkovým ministerstvom vnútra.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Adresa spoločnosti

Hybernská 1012/30
11000 Praha 1
Česká republika