Montér – kúrenie, klimatizácia, vetranie, sanita alebo elektro, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 - 18 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako jedna z najväčších firiem špecializujúcich sa na technické vybavenie budov sme v oblasti Building Technologies expertmi vo všetkých disciplínach súvisiacich s technickým zariadením nehnuteľností.

Pre našich klientov zaisťujeme na stavbách všetky činnosti v oblasti vetracej a klimatizačnej techniky, vykurovacích a chladiacich systémov, meracej, riadiacej a regulačnej techniky, automatizácie budov, elektrotechniky, ochrany proti požiarom a bezpečnostnej techniky až po zásobovanie elektrickou energiou.

Robíme nehnuteľnosti efektívnejšie a inteligentnejšie – poďte do toho s nami a staňte sa posilou nášho tímu ako

montér – kúrenie, klimatizácia, vetranie, sanita alebo elektro (m/ž/iné)

PRACOVISKO: po celom Nemecku
INDEX: 2020-0066

Ako remeselník budete mať na starosti montáže a inštalácie kúrenia, klimatizácie, vetracích a sanitárnych zariadení alebo elektroinštalácie.

VAŠE ÚLOHY:

- montáže vykurovacích a sanitárnych systémov,
- vstavba vetracích kanálov a potrubných vedení,
- vykonávanie zváračských činností,
- elektrické inštalácie.

Ponúkame Vám:

- zamestnanie za nemeckých podmienok
- atraktívnu odmenu
- ubytovanie zaistené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Hovoríme poľsky a anglicky:

pán Martin Glomb
tel: 0049 (0)15209345532
e-mail: jobs@engie.com

pani Barbara Meyer
tel: 0049 (0)22146905263
e-Mail: Barbara.Meyer@engie.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

VÁŠ PROFIL:

- vyučenie v niektorom z menovaných remeselných odborov alebo v odbore zvárač, popr. dlhoročná prax ako montér,
- jazykové znalosti – nemčina, angličtina, maďarčina alebo chorvátčina,
- vodičský preukaz a ochota cestovať na rôzne stavby v Nemecku,
- výhodou je platné zváračské oprávnenie/oprávnenie na montáž, opravy, revízie a skúšky elektrických zariadení.

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Adresa spoločnosti

Hybernská 1012/30
11000 Praha 1
Česká republika