Pridať inzerát

Kuchár / Kuchárka v PROXI cafe, bar & grill

MEDIA INVEST s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská 3, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda + provízia z obratu + tips
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravuje všetky ponúkané jedlá ( hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy), aj raňajkové menu. Zodpovedá za kvalitu pripravovaných jedál, dbá o dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál. Dodržiava prísne hygienické štandardy a čistotu na pracovisku. Podieľa sa na príprave jedálneho lístka, kontroluje kvalitu hotových jedál. sleduje správne skladové zásoby základných surovín.

stravné lístky, možnosť odborného rastu

Záujemca si pošle CV s označením Kuchár/ Kuchárka na uvedenú adresu. Záujemcom spĺňajúcim kritéria výberu sa ozveme za účelom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.10.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastro, hotelová

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár, pomocný kuchár

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kuchárov do novootvorenej reštaurácie PROXI cafe, bar , grill v Košiciach. Práce je rozdelená na 2 zmeny po 8 hodín. Samostatný a zodpovedný prístup k práci, ochota učiť sa novým veciam, flexibilný prístup.

Spoločnosť Media Invest je prevádzkovateľ gastro prevádzky PROXI cafe, bar & grill v Košiciach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 3
040 01 Košice - mestská časť Juh

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Helcmanovská
Tel.: +421905469622
E-mail: poslať životopis