Pridať inzerát

Junior IT technik - Malacky

MEDIA.COM Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacOdmeny na základe dosiahnutých výsledkov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za hardware, software a mobilné zariadenia koncových užívateľov
- spracovanie žiadostí o vytvorenie/zrušenie/pridelenie účtu a obmedzenie prístupu do systémov
- asistencia a riešenie problémov koncových užívateľov s funkcionalitou softwaru
- komunikácia s dodávateľmi servisných IT služieb
- administrácia lokálnych Windows systémov (inštalácia, update, konfigurácia, zmena)
- základná administrácia lokálnych serverov na platformách Windows a Linux
- administrácia a riešenie problémov so sieťou a IT infraštruktúrou, komponentov a zariadení (telefóny, swich, rúter..)
- zabezpečovanie kancelárskej techniky (tlačiarne a kopírky, mobily, atď)
- zabezpečovanie ochrany IT systémov a toku dát, zálohovanie (antivírusové softwary, backupy..atď)
- vytváranie novej a udržiavanie a aktualizácia existujúcej IT dokumentácie
- kontrola zásob softwaru a hardwaru
- komunikácia s IT supportom za účelom spoločného riešenia problémov
- príprava ročného budgetu pre oddelenie IT v spolupráci s nadriadenými

- Služobný mobilný telefón
- Služobný notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Základy
Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, samostatnosť a časová flexibilita
- spoľahlivosť a lojálnosť
- komunikačné zručnosti
- tímový hráč
- schopnosť pracovať pod stresom
- timemanagement
- aktívny záujem o vylepšovanie IT procesov a systémov
- kreatívne myslenie pri riešení výziev
- ochota cestovať
- prijemne vystupovanie

Professional IT support, outsourcing and solution provider.

Poskytujeme profesionálne služby v oblasti IT supportu, outsourcingu a realizácie komplexných IT a slaboprúdových riešení (matalické, optické kabeláže, kamery, wifi, prístupové systémy, internet)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov