Pridať inzerát

Výrobný pracovník na zlievarni (brúsenie, pieskovanie)

MEDEKO CAST s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Orlové, Považská Bystrica-Orlové
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 950 EUR/mesiacplus 13. a 14. plat (základná mzda 700 €)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zamestnanec vykonáva práce na zlievarni v trojzmennej prevádzke (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná, bez víkendov)
- Ide o najmä o BRÚSENIE na pásovej brúske, PIESKOVANIE na kabínkovou pieskovači (ide o pracoviská s rizikovým faktorom na prach a hluk)

- 150 € cafeteria systém (wellnes, masáže, posilňovňa)
- obed za 0,5€
- pitný režim zdarma (minerálky)
- firemné akcie, výlety aj pre rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Časová flexibilita (práca na zmeny )
- Chuť a schopnosť učiť sa nové veci
- Zdravotná spôsobilosť : podmienkou je absolvovanie audiometrie (vyšetrenie sluchu) a spirometrie (pľúcne vyšetrenie) na náklady firmy vzhľadom na to, že ide rizikové pracovisko

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s viac ako 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Orlové 255
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Martišková
Tel.: 042/445 94 25, 0917 146 595
E-mail: poslať životopis