Pridať inzerát

Projekt Manažér

Meddox Quality Systems s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 EUR/hod.Mzda zavisi od skusenosti kandidata
  • Termín nástupu: Januar 2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia projektov v súlade s termínmi, nákladmi a kvalitou
- vedenie systému APQP
- spolupráca na PPAP dokumentácií (Kontrolný plán, FMEA, WI a pod.) až po schvalené PSW
- analýza chýb zistených pri testovaní a návrh nápravných opatrení
- riadenie zmenových procesov
- spolupráca s inžiniermi vývoja výrobku na schvaľovaní technickej dokumentácie

- pravidelná komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a internými oddeleniami spoločnosti za účelom zvýšenia infromovanosti o stave projektu
- organizuje pravidelné stretnutia so zodpovednými oddeleniami, zákaznikom a dodávateľmi
- zúčastňuje sa stretnutí so zákaznikom ako aj na skúškach ak to zákazník požaduje
- podporuje pracovné skupiny zamerané na zlepšenie časoveho plánu, nákladov a zrýchlenie procesu schválenia produktu do série - podpora vývoja pre dosiahnutie kľúčových vlastností produktu
- práca na jednom stálom pracovisku u zákazníka

Zaujimavé pracovné ohodnotenie
Práca na živnosť

Uchadzači posielať CV v Anglickom jazyku a kontaktovaný budú len zaújemci splňujúci požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VS technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projekt Management v Automobilovom priemysle

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 roky praxe ako Programový a Produktový Manažér v Automobilovom priemysle (OEM alebo Tier1)
- MS Office Microsoft project
- znalosť procesov v automobilovom priemysle
- aktívna znalosť anglického jazyka / nemecký jazyk výhodou
- Znalosti v odbore Business Administration, výroby a riadenia projektov
- Skúsenosti s Product development process (PDP)
- Skúsenosti s APQP
- FMEA (Analýza príčin a dôsledkov) - analýza rizík
- znalosti nástrojov kvality a ich aktívne používanie
- Skúsenost s PPAP-om (VDA alebo fázovaný)
- Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
- Inovatívne myslenie
- Ochota cestovať
- vynikajúce komunikačné schopnosti orientované na zákazníka a prezentačné zručnosti
- silné organizačné schopnosti
- efektívny tímový hráč

Spoločnosť zaujímajúca sa o technickú podporu dodavateľov v automobilovom a mimo automobilového priemyslu