Pridať inzerát

Generálny manažér/manažérka prevádzky

MED MALINA reštaurácia / ROSTO STEAK HOUSE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Orlia 6, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 600 EUR/mesiac1400 eur
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energického a skúseného manažéra / manažérku prevádzky reštaurácie a penziónu, ktorý(á):
* bude priamo riadiť a kontrolovať tím zamestnancov, t.j. obsluhujúci personál reštaurácie
* bude zodpovedať za nábor, výber nových zamestnancov
* bude zodpovedať za školenie nových zamestnancov
* bude koordinovať rozpis zmien obsluhujúceho personálu
* bude zodpovedať za fungovanie jednotlivých tímov, ich motiváciu a koordináciu
* bude zodpovedať za spracovanie dochádzky obsluhujúceho personálu
* bude zabezpečovať všetky činnosti spojené s chodom prevádzky
* bude zodpovedať za komunikáciu so zákazníkom ako aj za kvalitu poskytovaných služieb zákazníkom reštaurácie
* bude zodpovedať za ubytovanie hostí, zúčtovanie izieb, kontrolu chodu penziónu
* bude realizovať prínos návrhov na doplnenie a rozvoj produktov a služieb reštaurácie a penziónu
* bude dohliadať nad spokojnosťou hostí a dodržiavaním kvality poskytovaných služieb

Hľadáme kolegu, ktorý:
- má skúsenosť na podobnej pozícií a nebojí sa nových výziev
- je pro-klientsky orientovaný a má dobré organizačné schopnosti
- je sebaistý a komunikatívny
- prispeje k zlepšeniu a rozvoju chodu spoločnosti
- má záujem sa rozvíjať a uplatniť v plnej miere svoj profesijný potenciál

- príležitosť pre osobný rozvoj a sebarealizáciu
- perspektíva v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- zodpovedajúce platové ohodnotenie viazané na dosiahnuté výsledky
- PONÚKAME UBYTOVANIE PRE NAŠICH ZAMESTNANCOV V CENTRE MESTA

V prípade záujmu a splnení kritérií na voľnú pracovnú pozíciu nám pošlite aktuálny štruktúrovaný životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na emailovú adresu manager@rosto.sk
a taktiež súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:

Súhlasím so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti JKS Slovakia s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 438/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst.3, písm. a) cit. zákona je možné kedykoľvek písomne namietať spracúvanie osobných údajov bez súhlasu dotknutej osoby a žiadať ich likvidáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastronómia, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* vzdelanie, prípadne prax v oblasti hotelierstva a služieb
* skúsenosti s riadením a vedením ľudí
* flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
* komunikatívnosť
* organizačné, manažérske schopnosti a inovatívne myslenie
* dynamickosť, kreativita, cieľavedomosť, samostatnosť, bezúhonnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
* schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenie pre uspokojenie potrieb zákazníka
* schopnosť znášať námietky, odolnosť voči stresu

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá prevádzkovaním reštauračných zariadení a cateringových služieb so sídlom v centre Košíc od roku 2004. Prevádzkujeme reštaurácie MED MALINA a ROSTO STEAK HOUSE, ako aj cateringovú spoločnosť ROSTO Catering & Events.

Riadime sa heslom - "Iba profesionálny prístup a kvalitné služby zákazníkom dosiahnu dlhodobý úspech a radosť pri práci."

Viac informácií :
www.medmalina.sk
www.rosto.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ROSTO STEAK HOUSE
Orlia 6
040 01 Košice