Pridať inzerát

Analytik oddelenia Kontrolingu

MED - ART, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hornočermánska 4, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 - 1 350 EUR/mesiacpriemerná mzda na pozícii aj s odmenami sa pohybuje v rozmedzí 1250 - 1350 EUR mesačne
  • Termín nástupu: november 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Analýzy procesov, kritických miest a rizík, spolupráca s vedením spoločnosti pri navrhovaní metodických postupov na ich minimalizáciu.
- Analýzy databáz a údajov, kontroling vybraných súborov dát, spracovanie prehľadov a reporting.
- Tvorba a aktualizácia vybraných databáz.
- Tvorba, aktualizácia a vedenie databázy smerníc spoločnosti.
- Tvorba plánu kontrol, vykonávanie kontrol, dokumentácia, reporty, návrhy na metodické riešenie zistených nedostatkov a ich zapracovanie do vnútropodnikových smerníc.
Právomoci:
- V spolupráci s vedením spoločnosti , vedúcimi na všetkých úrovniach a zamestnancami riešiť zistené nedostatky a riziká s cieľom aktualizovať pracovné postupy.
- Upozorňovať zodpovedné osoby na nedostatky zistené pri analytickej činnosti a požadovať nápravu.
Zodpovednosť:
- Zodpovednosť za aktualizáciu vnútropodnikových smerníc a ich evidenciu.
- Zodpovednosť za implementáciu vnútropodnikových smerníc, príkazov a úloh od vedenia spoločnosti.
- Zodpovednosť za vedenie a aktualizáciu zverených databáz.
- Zodpovednosť za dodržiavanie zákonnosti, hospodárnosti a ochrane majetku spoločnosti.

Finančné
- obedy za 1 €, výplata v presne stanovenom termíne, každoročná valorizácia miezd, zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky, rekreačný poukaz
Nefinančné
- kariérny rast, bezplatné parkovanie, balík vitamínov, hygieny a i., teambuildingy a firemné akcie, Deň dobrovoľníctva, Zdravá výzva, firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda, práca v moderných a klimatizovaných priestoroch.

Profesný životopis prosíme zasielať na e-mailovú adresu: sekretariat@med-art.sk. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Výberové konanie bude viackolové. Upovedomení o výsledku pohovorov budú len uchádzači postupujúci do II. kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, matematika, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Riadiace, organizačné a rozhodovacie schopnosti.
- Znalosť základných legislatívnych noriem.
- Schopnosť stanovovať priority, ciele, zlepšovať výkon vo vlastnej oblasti zodpovednosti.
- Byť nositeľom a aktívnym spolutvorcom zmien a byť schopným riešiť problémy spoluprácou v rámci hraníc vlastnej zodpovednosti.
- Komunikačné schopnosti.
- Časová flexibilita.
- Dôslednosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v stresových situáciách.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov.

Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu.
Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí 494 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.

Instagram : medart_sk
Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov