Pridať inzerát

Expedient v distribúcii liekov

MED - ART, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hornočermánska 4, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy je 624 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 850 - 950 EUR (brutto) mesačne.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude zaradený na úsek skladového hospodárstva a logistiky. Pracovnou náplňou je manipulácia s liekmi a zdravotným materiálom humánneho a veterinárneho charakteru - príjem, skladovanie, výdaj.
Pracovná doba je dvojzmenná: od 7,00 h a od 10,00 h.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy je 624 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 850 - 950 EUR (brutto) mesačne.

práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti, možnosť osobného a kariérneho rastu, adekvátne ohodnotenie

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na emailovú adresu: sekretariat@med-art.sk.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽIADAVKY.
Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

skladové hospodárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a dôslednosť
- samostatnosť
- flexibilita v smenovom systéme práce
- dobrý zdravotný stav (práca náročná na fyzickú zdatnosť)
- práca s PC vítaná

Sme slovenská firma s 28 ročnou tradíciou. Našim poslaním je zabezpečenie dostupnosti liekov pre slovenského pacienta. Disponujeme tímom kvalifikovaných odborníkov, dokonale poznáme trhové prostredie, využívame moderné technológie a efektívne metódy distribúcie. Vytvárame trvalé hodnoty, rešpektujeme svojich kolegov, partnerov, životné prostredie a spoločnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hornočermánska 4
949 01 Nitra

Kontakt