Pridať inzerát

Expedient/ka v distribúcii liekov a zdravotníckych pomôcok

MED - ART, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Haniska pri Prešove, Haniska I
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 150 EUR/mesiacZákladná mzda na tejto pozícii je 739 EUR. Priemerná mesačná mzda sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 950 - 1150 Eur.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem, skladovanie a výdaj tovaru,
- príprava tovaru na základe objednávky,
- kontrola a príprava tovaru na expedíciu.

Finančné:
- obedy za 1 €
- výplata v presne stanovenom termíne
- každoročná valorizácia miezd
- zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky
- rekreačný poukaz

Nefinančné:
- kariérny rast
- bezplatné parkovanie
- balík vitamínov, hygieny a i.
- teambuildingy a firemné akcie
- Deň dobrovoľníctva
- Zdravá výzva
- firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda
- práca v moderných a klimatizovaných priestoroch
- pracovné oblečenie

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na adresu:
MED-ART, spol. s r.o., Ulica sv. Medarda 800/1 080 01 Haniska alebo na e-mail: sekretariatpo@med-art.sk.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistiky, skladové hospodárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav (práca náročná na fyzickú zdatnosť)
- precíznosť a dôslednosť
- samostatnosť
- pracovné nasadenie
- ochota učiť sa nové veci a zlepšovať sa vo výkonoch
- práca na dve smeny (od 06:30 hod, od 10:00 hod.) bez nočnej prevádzky

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov.

Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu.
Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí 480 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.

Instagram : medart_sk
Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MED-ART, spol. s r.o.
Ulica sv. Medarda 800/1
080 01 Prešov - Haniska